Jistota sněhu? Špindlerův Mlýn! Lanovky tu pojedou až do Velikonoc a skipasy budou k pobytu zcela zdarma!

 

Přestože mnohé české areály ukončily provoz a ve městech se o slovo hlásí jaro, ve Špindlerově Mlýně lyžařská sezóna nekončí. Naopak potrvá minimálně do Velikonoc. Špindlerovský skiareál nabízí stále velmi dobré sněhové podmínky a bezmála 20 km sjezdovek.

 

„S ohledem na všeobecnou jarní náladu a počasí i na sílící mediální kampaň, zobrazující lyžařskou sezónu na horách jako ukončenou, bych rád upozornil, že u nás je zima stále v plném proudu a zůstane to tak minimálně do Velikonoc. Na sjezdovkách máme průměrně 50 cm sněhu, v provozu je většina lanovek a přes 20 kilometrů tratí. Předpověď počasí navíc nyní slibuje dokonalé podmínky pro lyžování, očekáváme ochlazení i slunečné dny,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že v provozu jsou i snowpark s překážkami a skoky na Horních Mísečkách, Big Air ve Svatém Petru i desítky kilometrů běžkařských tratí.

Stále kvalitní sněhové podmínky se Skiareálu Špindlerův Mlýn daří udržet díky kvalitnímu technickému zasněžování i systému Snowsat – digitálnímu měření sněhové pokrývky na sjezdovkách s přesností na tři centimetry. Rolbování je tak mnohem efektivnější, rychlejší a díky úspoře vody, nafty i elektřiny i ekologičtější.

 

Skipasy do Špindlu zcela zdarma!

Lyžaři, kteří se do Špindlerova Mlýna chystají na pobyt v závěru zimní sezóny, mohou od 18. března 2024 do konce zimní sezóny využít nabídky skipasů zdarma při ubytování ve vybraných hotelech. Skiareál Špindlerův Mlýn vedle toho nabízí již několik let systém flexibilních cen skipasů. Návštěvníci si tak mohou naplánovat lyžování dopředu a zakoupit skipasy za nejvýhodnější ceny online na GOPASS. Prostřednictvím věrnostního programu GOPASS seženete nejvýhodněji skipasy i na nadcházející dny. Cena jednodenních skipasů pro dospělé nyní startuje na 670 korunách, dítě do šesti let lyžuje zdarma a bezplatné je i parkování přímo v dosahu sjezdovek.

 

Více na www.skiareal.cz 

 

 

footer