V listopadu jsme uspořádali křest nového CD operní pěvkyně Andrey Kalivodové

Naše agentura uspořádala na konci listopadu slavnostní křest nového CD operní divy a sólistky Národního divadla Andrey Kalivodové s názvem Moje nej. Na 150 hostů jsme přivítali v TOP hotelu Praha na Chodově. Nechyběl slovenský herec Juraj Kukura, ředitel Národního divadla Jan Burian nebo dirigent a umělecký ředitel opery ND Petr Kofroň.

K vydání nového alba přišla kromě rodiny, známých a kmotrů úspěšnéAndrea pokřtila s kmotry nové CD operní pěvkyni Andree Kalivodové k novému albu popřát i místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Miluše Horská, zpěvačka Tereza Mátlová, textař, zpěvák a skladatel David Deyl, modelka Aneta Vignerová, Nora Fridrichová s Robertem Zárubou nebo například operní pěvkyně Pavlína Senić. Večerem pak provázel herec a režisér Ondřej Kepka. Na křtu nechyběla ani originální památní kniha, tentokrát v podobě sportovního vozu Peugeot, který dostala diva jako zápůjčku k narozeninám. Na jeho kapotu se všechny významné osobnosti podepsali a zanechali Andree vzkaz či blahopřání.
Nové album natočila Andrea Kalivodová v lednu letošního roku společně s Filharmonií Hradec Králové a renomovaným dirigentem Leošem Svárovským. Hostem alba je neméně úspěšný Český chlapecký sbor BoniPueri. Nahrávka může být pro mnohé překvapivou směsí muzikálových písní a operních árií. CD Moje nej Andrey Kalivodové tvoří nejznámější muzikálové melodie A. L. Webbera, C. M. Schönberga, L. Bernsteina, ale nechybí ani operní árie G. F. Händela či G. Verdiho. Bonusem alba je Habanera z Bizetovy opery Carmen. Pěvkyně se do odvážné práce pustila již dva měsíce po narození syna APozvánka na křest CD_Andrea Kalivodovádriana.

footer