Tatry opět nabídnou výhodnou sezónku. Lyžaři s ní ušetří až 151 eur

Lyžovačka na Slovensku je již za dveřmi a tatranská střediska již nyní myslí na to, s jakou nabídkou osloví lyžaře na nadcházející zimní sezónu. 16. září startuje druhá vlna online předprodeje celosezónního skipasu, tzv. Šikovné sezónky. Pokud trávíte hodně času ve slovenských Tatrách, využijte šanci pořídit si skipas za velmi výhodnou cenu a ušetřit oproti pultové ceně až 151 eur. Lyžování si pak budete moci dopřát od začátku až do konce lyžařské sezóny. Za symbolickou cenu si pak můžete dokoupit i celosezónní vstup do liptovských aquaparků, ve kterých se skvěle oreagujete.

Jasná GRAND JET

 „Pokud si lyžař koupí šikovně sezónku v předprodeji přes www.gopass.sk za 249 eur v termínu od 16. září do 31. října, ušetří na tatranské lyžovačce oproti ceníkové ceně na celosezónním skipasu až 151 eur. Hlavně má neomezené možnosti lyžování v Nízkých a ve Vysokých Tatrách. Pro porovnání, pokud si dospělá osoba koupí například šestidenní skipas do Vysokých Tater, zaplatí za něj v hlavní sezoně 174 eur, v Nízkých Tatrách 199 eur. S Šikovnou sezónkou se lyžuje neomezeně, bez přerušení a tedy maximálně výhodně během období Prvního sněhu, Hlavního sezóny i Jarního lyžování za bezkonkurenční cenu 249 eur,“ vysvětlil cenovou politiku lyžařských středisek Michal Beňo, obchodní ředitel z Tatry mountain resorts, as (TMR).

16 září je tedy den, kdy si může zákazník zakoupit Šikovnou sezónku v druhé vlně přes e-shop www.gopass.sk za 249 eur. V kategorii junior/student/senior platí online prodej za 199 eur a pro děti bude Šikovná sezónka na celé období lyžařské sezóny za 174 eur. Možnost nákupu výhodných skipasů končí 31. říjnem 2015.

Sezónku  si uživatelé programu GOPASS nastaví podle vlastních představ. Kromě neomezeného lyžování si mohou vybrat i neomezený relax v aquaparcích Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová za speciální doplatek a zároveň také možnost večerního lyžování.

Šikovnou sezónku představila společnost TMR již v dubnu letošního roku. V září spouští druhou a zároveň poslední možnost výhodného předprodeje celosezónního skipasu.

Bližší informace naleznete na webu www.jasna.sk, www.vt.sk a www.tatralandia.sk v rubrikách Ceníky.

footer