Špindlerův Mlýn zahájí lyžařskou sezónu již tuto sobotu 2. prosince!

Skiareál Špindlerův Mlýn zahájí lyžařskou sezónu již tuto sobotu 2. prosince!

Díky příznivým podmínkám pro technické zasněžování a bohaté nadílce přírodního sněhu zahájí Skiareál Špindlerův Mlýn lyžařskou sezónu již v sobotu 2. prosince, a to na bez mála pěti kilometrech sjezdových tratí. V provozu budou lanovky Medvědín a Horní Mísečky. Skipasy za zaváděcí ceny již od 690 korun lyžaři mohou zakoupit v předprodeji online přes věrnostní program Gopass. Volné kapacity stále hlásí i většina hotelů a penzionů ve Špindlerově Mlýně, tak neváhejte a vyrazte oslavit první adventní víkend na hory!

Největší krkonošské středisko se intenzivně připravuje na zimní sezónu a na první prosincový víkend chystá letošní první lyžovačku. „Díky nízkým teplotám a velmi dobrým sněhovým podmínkám se nám podaří zahájit sezónu ještě o týden dříve dříve, než jsme plánovali. Padá sníh, sněžná děla a sprchy jedou na plno, na sjezdovkách už leží dostatečná pokrývka přírodního a technického sněhu pro parádní víkendovou lyžovačku, takže se na všechny nedočkavé lyžaře a snowboardisty těšíme,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že od 2. prosince bude v provozu lanovka na Medvědín s oblíbenou červenou sjezdovkou v plné délce, a na víkend se přidá také lanovka na Horních Mísečkách se sjezdovkou Machytka. K dispozici bude téměř pět kilometrů sjezdových tratí, první úpravou projdou také zdejší oblíbené běžecké tratě.

Lyžovat se tak bude na bezmála 5 kilometrech sjezdovek, další budou velmi rychle přibývat.

„Medvědínská lanovka už zůstane v provozu a lyžovat se bude dál v následujícím týdnu, postupně budeme do provozu přidávat další sjezdovky a od pátku 8. prosince chceme uvést do provozu i další části skiareálu ve Svatém Petru a na Hromovce,“ doplnil René Hroneš. Na oficiální otevření lyžařské sezóny ORLEN Špindl SkiOpening, který se uskuteční následující víkend 9. 12. 2023, tak bude v provozu většina sjezdovek v celém špindlerovském areálu. Zvýhodněné skipasy za zaváděcí cenu od 690 korun na celý víkend jsou již nyní k dispozici v rámci online předprodeje na www.gopass.travel. Na první lyžování do Špindlerova Mlýna mohou vyrazit i držitelé Chytré sezónky PREMIUM, se kterou mohou kromě Špindlu lyžovat neomezeně po celou sezónu i v dalších 10 resortech v Česku, na Slovensku, v Polsku a Rakousku. Výhodnou Chytrou sezónku PREMIUM je ještě v rámci předprodeje na Gopass možné zakoupit do konce listopadu za 15 090 korun. Od prosince a dále během zimní sezóny bude stát 16 790 korun.

footer