Skiareál Špindlerův Mlýn odstartoval předprodej skipasů

Přípravy na nadcházející zimní sezónu jsou v lyžařských střediscích v plném proudu. Skiareál Špindlerův Mlýn do ní letos investoval 300 milionů korun a lyžařům nabídne hned několik nových, technicky zasněžovaných sjezdovek. Oficiální zahájení lyžařské sezóny s doprovodným programem plánuje na 9. prosince 2023. Již 30. října ale spouští největší krkonošské středisko online předprodej jednodenních i vícedenních skipasů. Ceny budou opět flexibilní a budou startovat na částce 640 korun.

Díky startu předprodeje skipasů přes věrnostní program GOPASS si mohou návštěvníci naplánovat lyžování ve Špindlerově Mlýně za nejvýhodnější ceny. Předprodej je postavený na flexibilních cenách, stejně jako je tomu třeba u nákupu letenek. Platí jednoduchý princip – čím dříve nakoupíte, tím levněji lyžujete. „Letos bude cena online v rámci Gopass startovat na částce 640 korun. Při nákupu jedné jízdy lanovkou bude nově možné projít turniketem pouze pomocí QR kódu, který zákazníkovi při nákupu přes Gopass přijde přímo do telefonu,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

Lyžujte celou zimu neomezeně ve 4 zemích a 10 resortech jen za 15 090 korun!

Pro vášnivé lyžaře a snowboardisty, kteří na svazích stráví během sezóny více dní, je k dispozici i celosezónní skipas Chytrá sezónka Premium. Kromě Skiareálu Špindlerův Mlýn s ní mohou její držitelé neomezeně lyžovat i ve Skiareálu Ještěd, na Slovensku v Jasné, Tatranské Lomnici, Starém Smokovci i Štrbském plese, v polském Szczyrku a v rakouských areálech Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz a Muttereralm Innsbruck, tedy v 10 střediscích ve 4 zemích s více než 200 kilometry sjezdovek. Do konce listopadu ji v rámci předprodeje prostřednictvím programu Gopass zakoupíte za 15 090 korun, od prosince dále během zimní sezóny bude k zakoupení za 16 790 korun.

Nové sjezdovky i větší bezpečnost

Největší krkonošské středisko připravilo na novou sezónu několik novinek. Tou hlavní je nepochybně vybudování dvou zbrusu nových sjezdovek včetně nejnovějšího systému technického zasněžování. Premiéru bude mít červená sjezdovka „Přehradní“ vedoucí od horní stanice Hromovky a „Lesní“ na Medvědíně. Lyžaři se na ní svezou odbočením z červené sjezdovky, odkud budou moci v délce cca 1 kilometru krájet oblouky až do místa, kde kříží Vodárenskou sjezdovku. Skiareál Špindlerův Mlýn tak v nadcházející zimní sezóně nabídne lyžařům zhruba 2,5 kilometru nových tratí.

„Velkým přínosem bude rovněž rozšíření stávajících sjezdovek. Velkých změn se dočkala nejoblíbenější a zároveň nejvytíženější modrá sjezdovka ve Svatém Petru. Díky terénním úpravám užších částí a několika členitých zatáček je sjezdovka výrazně širší, celkově přehlednější a bezpečnější,“ sdělil René Hroneš s tím, že pozadu nezůstala ani medvědínská strana. Z Vodárenské cesty, po které se dalo lyžovat, jen když napadlo hodně sněhu, se stala dvakrát tak široká a v podstatě úplně nová plnohodnotná modrá sjezdovka s moderním zasněžováním. Vzhledem k oblíbenosti a vytíženosti modrých tratí ji plánuje skiareál letos zasněžovat jako jednu z prvních.

Lyžařskou sezónu odstartuje tradiční Orlen Špindl SkiOpening

Sezónu 2023/2024 plánuje Skiareál Špindlerův Mlýn oficiálně zahájit tradičním Orlen Špindl Ski Openingem. Letos se uskuteční v sobotu 9. prosince ve Svatém Petru, a to ve zcela novém formátu a ve velkém stylu. Návštěvníci se mohou těšit kromě lyžovačky i na vyhřívaný párty stan, stage, bary a nabitý hudební program v podání předních českých interpretů. Nebude chybět elektronická hudba v podání kapely Mydy, alternativní pražská hudební skupina Tata Bojs, oblíbení Monkey Business nebo český hudebník, zpěvák a DJ Ventolin. Vstupenky jsou již nyní v prodeji na www.gopass.travel. Členové Gopass programu mají na vstupenky 10% slevu.

Špindlerův Mlýn | Krkonoše (skiareal.cz)

GOPASS

gopass
gopass
Skiareál Špindlerův Mlýn
Skiareál Špindlerův Mlýn
footer