Relax na Slovensku: Termální lázně a vyhřívané křeslo z 24karátového zlata

Osm venkovních bazénů s blahodárnou geotermální vodou, patnáct tobogánů a klouzaček, patnáct bazénů s čirou vodou, zábavné atrakce pro děti, relaxační zóna nebo atrakce se Swarovského křišťály a 24karátovým zlatem – to je slovenský Gino Paradise Bešeňová. Pokud váháte, kam vyrazit za odpočinkem nebo na výlet s dětmi, je nepochybně tento celoročně otevřený vodní ráj tou pravou volbou.

Blahodárné pramenyDIVING
Oblíbený vodní areál Gino Paradise Bešeňová leží devět kilometrů od Ružomberka na území regionu Liptov, jednoho z nejvyhledávanějších regionů cestovního ruchu na Slovensku. Areál je vybudovaný na bázi horkých pramenů termálních vod, které vyvěrají z hloubky 1987 metrů s teplotou přes 60 stupňů Celsia. „Prameny působí blahodárně na pohybové i dýchací ústrojí, mají příznivé kosmetické účinky a díky Lithiu dokonce pozitivně ovlivňují i psychiku člověka,“ uvedla Lýdia Chovancová, marketingová ředitelka areálu s tím, že geotermální voda dále obsahuje vápník, hořčík, sodík, draslík, železo, mangan, mimořádné množství síranů, bikarbonáty a spoustu dalších minerálů.
Vodní atrakce potěší dospělé i děti
Bešeňová v současnosti nabízí osm venkovních bazénů s geotermální vodou dosahující teploty 40 stupňů Celsia, osm venkovních bazénů s čirou ohřívanou vodou, sedm vnitřních bazénů a patnáct tobogánů a klouzaček. Chcete zažít adrenalin? Spusťte se po nejdelších a nejrychlejších tobogánech z třicet metrů vysoké tobogánové věže. Jedinečný zážitek a neopakovatelnou atmosféru moře a mořského příboje pak nabízí bazén s umělým vlnobitím. „Děti se u nás skutečně vyřádí. K dispozici tu pro ně máme nový bazén s hradem, klouzačky, mini tobogány, vodní děla a stříkačky. Oblíbený je také bazén s velkými bublinami, Raft river, na které se může každý unášet na raftě proudem a kochat se okolní přírodou, nebo pirátská loď s potápěcím centrem,“ sdělila Lýdia Chovancová.
Relaxujte v originálním wellness centru
V Gino Paradise Bešeňová snadno zapomenete na všechny starosti i práci. Ve wellness centru vás čeká čarovný svět vůní, barev, životadárné vody a příjemných tónů hudby. Na duši i na těle vás nepochybně zahřeje komplex pěti parních a suchých saun s inhalacemi a Tepidárium. Vychutnat si můžete i Kneippovu koupel, studenou páru, hydromasáž nohou, tureckou mýdlovou masáž, vodní smršť nebo Bešeňovské skaly spočívající v masáži nohou vodními tryskami. Bešeňovským unikátem je pak vyhřívané křeslo z 24karátového zlata, které je jediné svého druhu v Evropě. Podobné údajně vlastnil i Alexandr Veliký.Načerpat energii můžete i ve zdejším fitness centru, v soláriu, k dispozici je i kosmetika a všechny druhy relaxačních i sportovních masáží.
Komfortní ubytování přímo v areálu vodního ráje
Pokud chcete více poznat přírodu Liptova nebo si relaxační program v Bešeňové prodloužit, využijte zdejší hotely přímo u bazénů. Ty nabízejí 144 stylově zařízených pokojů, studia a apartmány s výhledem na areál aquaparku, panorama Nízkých Tater nebo Chočských vrchů. Kromě ubytování tu najdete spoustu restaurací i barů a moderní kongresové centrum.
Více na www.ginoparadise.sk.

footer