Přijďte si zahrát extrémní golf do Špindlu!

Hrajete golf a nebojíte se extrémních horských podmínek? Vyzkoušejte si 19. a 20. června Extreme Golf Tournament ve Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně. Naprosto ojedinělý zážitek vám poskytne desetijamkové „hřiště“ na strmých sjezdovkách s převýšením více než 400 metrů.

Turnaj se bude hrát na posekané červené a černé sjezdovce v areálu Svatý Petr, jamky od sebe budou vzdálené zhruba 60 až 500 metrů. „Start začíná pod výstupem čtyřsedačkové lanovky u restaurace Na Pláni, kde budou moci registrovaní účastníci posnídat a po zahajovacím přípitku na terase se vydají na zdo

Foto golfový turnaj (2)

lání deseti jamek, které budou vyznačeny kruhy o průměru čtyři metry,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek.

Oficiálního sobotního turnaje, který startuje v 10 hodin dopoledne, se může zúčastnit každý hráč bez ohledu na handicap a členství v klubech. Extrémní golf se hraje pouze se třemi holemi dle vlastního výběru a povoleni jsou maximálně dva hledači míčků na hráče.

Špindlerovské hřiště si mohou zájemci otestovat již v pátek, kdy se uskuteční tréninkové kolo. Počet hráčů je omezený, je proto nezbytné se registrovat. Netradičního turnaje se mohou zúčastnit muži i ženy.

Přijeďte si užít nejdelší odpaly a nejdéle letící rány v životě!

Bližší informace o turnaji, časovém harmonogramu i startovném naleznete na http://www.skiareal.cz/akce/detail/extreme-golf-tournament

footer