ORLEN Špindl SkiOpening slavnostně odstartoval zimní sezónu v největším krkonošském středisku

Letošní lyžařskou sezónu oficiálně zahájil Skiareál Špindlerův Mlýn v sobotu 9. prosince. Díky perfektním sněhovým podmínkám si mohli návštěvníci zalyžovat téměř na všech sjezdovkách na Medvědíně i ve Svatém Petru. Velký ohlas sklidil i doprovodný hudební program ve vyhřívaném stanu. ORLEN Špindl SkiOpening nabídl koncert Monkey Business, Tata Bojs, Mydy nebo hudebníkaVentolina. Nechyběl ani Krakonoš.


Tisíce lidí zavítaly druhou prosincovou sobotu do Špindlerova Mlýna na ORLEN Špindl SkiOpening, aby slavnostně zahájily zimní sezónu 2023/24. V největším krkonošském středisku vládlo opravdové zimní počasí a zasněžené středisko navodilo návštěvníkům skutečnou předvánoční atmosféru. Lyžaři měli k dispozici téměř 15 km sjezdových tratí ve Svatém Petru i na Medvědíně. „Od pátku jsme výrazně rozšířili provoz lanovek a sjezdovek, takže měli lyžaři k dispozici již většinu areálu. Oficiální zahájení sezóny se díky příznivému počasí uskutečnilo skutečně za skvělých podmínek, které jsme na začátku zimy už dlouho nezažili,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že na sjezdovkách leží 50 až 70 cm sněhu.


Po ukončení provozu lanovek v 16 hodin se zábava v rámci ORLEN Špindl SkiOpeningu přesunula do vyhřívaného stanu ve Svatém Petru, ve kterém si téměř tisíc diváků užilo velkolepou hudební show. Na pódiu se vystřídali přední čeští interpreti. Publikum roztančily kapely Tata Bojs, Mydy, Monkey Business nebo Ventolin. Následná afterparty trvala až do brzkých ranních hodin.


Nové sjezdovky již přivítaly první letošní lyžaře

Díky výborným sněhovým podmínkám Skiareál Špindlerův Mlýn otevřel lyžařům i zbrusu nové sjezdovky. Na medvědínské straně si návštěvníci mohli užít zcela novou „Lesní“ sjezdovku a také rozšířenou „Vodárenskou“. V provozu byla rovněž nejoblíbenější a zároveň nejvytíženější modrá sjezdovka ve Svatém Petru, která se od letošní zimy dočkala zásadního rozšíření a nabízí tak skvělé a bezpečné lyžování pro všechny lyžaře.


Díky předprodeji skipasů přes gopass.travel si mohou návštěvníci naplánovat lyžování ve Špindlerově Mlýně za nejvýhodnější ceny. Předprodej je postavený na flexibilních cenách, stejně jako je tomu třeba u nákupu letenek. Platí jednoduchý princip – čím dříve nakoupíte, tím levněji lyžujete. Letos cena online v rámci Gopass startuje na částce 640 korun. Při nákupu jedné jízdy lanovkou je nově možné projít turniketem pouze pomocí QR kódu, který zákazníkovi při nákupu přes Gopass přijde přímo do telefonu.


Špindlerův Mlýn je dějištěm významným akcí

Skiareál Špindlerův Mlýn nabídne i v nadcházející zimní sezóně celou řadu doprovodných akcí i mezinárodních závodů. Kromě legendárního Audi Snow Jamu – zastávky Světového poháru ve snowboardingu, který se po loňské pauze opět vrátí na špindlerovské svahy, se letos návštěvníci střediska mohou těšit i na lyžařské závody pro širokou veřejnost Hero Season Trophy, populární sjezd červené sjezdovky na horských kolech Chinese Downhill, Krkonošskou 70, Mistrovství ČR v alpských disciplínách nebo jarní Pool Party.


Zpříjemnit si pobyt ve Špindlu můžete i Večeří zážitků na hřebenech Krkonoš, zážitkovou jízdou v rolbě nebo třeba oblíbeným Fresh Trackem – lyžováním na ranním manšestru před oficiálním otevřením lanovek.


Více informací naleznete na webu https://www.skiareal.cz/


Špindl SkiOpening 2024
Špindl SkiOpening 2024
Špindl SkiOpening 2024
Špindl SkiOpening 2024
Špindl SkiOpening 2024
Špindl SkiOpening 2024
Špindl SkiOpening 2024
Špindl SkiOpening 2024
footer