Modelka Tereza Fajksová vyrazila na hory do Nízkých Tater, dovolená ale měla jeden velký háček!

Konec ledna si modelka a bývalá Miss Earth Tereza Fajksová (30) užila v luxusním hotelu Grand v Jasné. Česká kráska ovšem nerozzářila Nízké Tatry sama. Společnost jí dělala devítiměsíční dcerka Lilian, přítel Luboš a jejich rodiče. Rodinná dovolená ale nedopadla přímo dle Tereziných představ.

 

Lyžařské středisko Jasná – Nízké Tatry tvoří největší lyžařský areál na Slovensku. Kromě upravených sjezdovek a běžeckých tratí přináší i unikátní výhledy na přírodní krásy národní parku. „Sněhové podmínky byly ideální. Počasí bylo na jedničku, slunečno a 3 stupně nad nulou. Prostě paráda. Jezdím sem moc ráda,“ přiznala Tereza, která byla s celou rodinou ubytovaná v hotelu Grand. Ten svým vybavením nezklame i nejnáročnější klienty. V hotelu se totiž nachází například sauna, atypický bazén s barem či zcela zařízené fitness. Hotel se navíc nachází hned vedle lyžařského svahu a od sjezdovky se dá dojet přímo ke vchodu. I přesto ale dovolená nebyla pro Terezu tak odpočinková, jak si přála.

„Vše, co středisko nabízí nám bylo k ničemu, protože jsme hned první den všichni onemocněli. Celou dovolenou jsme strávili na pokoji. Takže místo perfektního lyžování jsme chodili jen na procházky s dcerou. Ale i tak tam bylo krásně. A bylo skvělé zase změnit prostředí, i když tedy jen pokoj,“ dodala se smíchem Tereza. Jinak perfektní dovču si tak celá rodina užila dost svérázným způsobem.

footer