Mezinárodní klání oficiálně zahájilo letní sezónu v Tatrách. Nechyběly ani známé české tváře

Dva největší liptovské aquaparky Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová odstartovali 13. června letošní letní sezónu v Tatrách, a to tradiční akcí Water Fit Battle. Návštěvníci již čtvrtého ročníku mezinárodního klání v netradičních sportovních disciplínách hromadně cvičili v bazénech a užívali si vodních radovánek. Na oblíbené akci nechyběla ani celá řada českých osobností.

 

Vodní ráj navštívily české celebrity

Tradiční Water Fit Battle a oficiálního zahájení letní sezóny v Tatrách se zúčastnila zpěvačka Martina Pártlová, modelka a česká Miss World Lucie Kovandová s přítelem, fitness trenér a účastník reality show Karel Frýd a herečka Veronika Arichteva. Ta dokonce symbolicky oblékla bikiny v barvách české vlajky. Známé osobnosti i slunné počasí přilákalo do Gino Paradise Bešeňová stovky návštěvníků. Liptovský akvapark je totiž ideálním místem na čerpání ztracené životní síly a energie. Příchozí si mohli vychutnat termální vodu v sedmi bazénech nebo navštívit bazénovou halu s antikorovým plaveckým bazénem s chrliči vody, relaxačním bazénem i dětské atrakce. „Oblíbená je adrenalinová zóna, kde není nouze o dovádění, zábavu v umělém vlnobití nebo na nejdelších tobogánech a s panoramatickou vyhlídkou. K dispozici tu máme i Veronika s Martinou pózovaly také s modelkou Kovandovou a Karlem Frýdemnový bazén s hradem, klouzačky, mini tobogány, vodní děla a stříkačky. Novinkou je Fun Bubble, Raft river nebo pirátská loď s potápěčským centrem,“ uvedla Lýdia Chovancová, marketingová ředitelka liptovského areálu.

Blahodárné prameny a originální wellness

Gino Paradise Bešeňová je navíc vybudovaný na bázi horkých pramenů termálních vod, které vyvěrají z hloubky 1987 metrů s teplotou přes 60 stupňů Celsia. Ty působí blahodárně na pohybové i dýchací ústrojí a mají příznivé kosmetické účinky. Kromě cvičení v bazénech a vodních radovánek řada návštěvníků otestovala i zdejší wellness centrum s komplexem pěti parních a suchých saun s inhalacemi, Tepidárium, studenou páru, masáže nebo například unikátní vyhřívané křeslo z 24karátového zlata, které je jediné svého druhu v Evropě.

Do Tater nejrychlejším vlakem v Čechách

Plánujete-li dovolenou či výlet do lázeňské vesničky Bešeňová, nemusíte se obávat ani dlouhého cestování. Vyzkoušet můžete SuperCity Pendolino – nejrychlejší spoj do Tater. Vlak nabízí kvalitu cestování srovnatelnou s leteckou dopravou a uhání rychlostí až 160 kilometrů za hodinu. Je vybaven klimatizovanými prostory, polohovatelnými sedačkami, bistrem s nabídkou teplých i chlazených jídel a nápojů včetně točeného piva, zásuvkami nebo Wi-Fi připojením.

Více na www.ginoparadise.skKamarádky na klouzačce s Karlem Frýdem

footer