Lyžovačka na ledovci Mölltaler Gletscher startuje 10. listopadu!

FLATTACH (8. listopadu 2022) Dobré zprávy z Korutan. Lyžařské středisko Mölltaler Gletscher přivítá první lyžaře již ve čtvrtek 10. listopadu.

 

Dlouho očekávaný start zimní sezóny v oblíbeném rakouském středisku je tu. „Díky ochlazení se nám podařilo připravit do provozu ikonickou sjezdovku č. 3, lyžaři a návštěvníci budou mít ve středisku k dispozici i komplexní zázemí v panoramatické restauraci Eissee. Na přípravě dalších sjezdovek pracujeme,“ informoval manažer střediska Adam Svačina. Speciální slavnostní otevření střediska se uskuteční o týden později ve dnech 18. – 20. 11. 2022. Bohatý doprovodný program nabídne návštěvníkům nejen testování lyží, ochutnávky piva a skvělou afterparty, ale i lyžařské závody v tradičním rakouském oblečení Dirndl&Lederhosen. Skipasy za flexibilní ceny jsou v předprodeji přes gopass.travel od 30 €/den, pro pěší turisty budou k dispozici speciální jízdenky v ceně 20 €/den.

Lyžařské středisko Mölltaler Gletscher je součástí nabídky celosezónního skipasu Chytrá sezónka PREMIUM 22/23, která umožňuje celosezónní lyžovačku ve střediscích na Slovensku (Jasná, Vysoké Tatry), v ČR (Špindlerův Mlýn, Ještěd), Polsku (Szczyrk) a v Rakousku (Mölltaler Gletscher, Ankogel, Innsbruck Muttereralm) a přináší svým majitelům i další výhody a slevy. Chytrá sezónka PREMIUM 22/23 je za zvýhodněnou cenu 549 € v předprodeji až do konce listopadu.

 

footer