Jaro ve Špindlu znamená parádní lyžovačku, dokonalý servis, příznivé ceny a nezapomenutelné zážitky!  

Perfektně upravené prázdné sjezdovky, nulové fronty a největší snowboardový závod v Česku Snowjam. S příchodem jara je sezona v největším krkonošském Skiareálu Špindlerův Mlýn v plném proudu. Plánujete si s rodinou nebo přáteli užít nesrovnatelnou dovču? Díky flexi cenám máte přes portál gopass.cz jedinečnou možnost sehnat skipasy za neuvěřitelných 350 korun!

Návštěvníci mají k dispozici 27 kilometrů sjezdovek, běžecké tratě nebo třeba ledové kluziště v centru Špindlerova Mlýna. V provozu je také večerní lyžování na nejlépe osvětlené sjezdovce v Čechách – na Hromovce. Ta je dlouhá 1540 metrů a k dispozici je i půjčovna lyžařského vybavení nebo aprés-ski bar. Díky modernímu systému technického zasněžování jsou sjezdovky vždy naprosto dokonale upravené. Jejich kvalitu oceňují i odborníci. Skiareál Špindlerův Mlýn je totiž pětinásobný držitel prestižního ocenění World Ski Awards, tedy Oscara za nejlepší lyžařské středisko a dvojnásobný vítěz Nejlepšího světového střediska s délkou sjezdovek do 30 kilometrů!

 

Prožijte ve Špindlu zážitky, na které nezapomenete

Vyzkoušejte si například čerstvý manšestr v rámci Fresh Tracku – fantastického ranního lyžování na čerstvě urolbovaném svahu ještě před oficiálním otevřením lanovek. Zimní radovánky ve Špindlu ale samozřejmě nejsou jen o lyžování a snowboardu. Navštivte jedinečnou ledovou plochu a užijte si pravou zimní atmosféru v centru. Brusle řešit nemusíte, o to se postará půjčovna přímo u kluziště. Milovníky romantiky zase nadchne lahodné čtyřchodové menu podávané při svíčkách a dechberoucí výhledy na noční Špindlerův Mlýn. Na takzvanou Večeři zážitků vás navíc doveze rolba!

 

Snowjam, Krkonošská 70 a MČR dospělých a juniorů v alpském lyžování

Hlavní událost zimy 2019/2020 ve Špindlerově Mlýně odstartuje 20. března. Snowjam – FIS SNB World cup aneb Světový pohár ve snowboardingu v disciplíně Slopestyle zavítá opět do Špindlu a světová špička si při posledním závodě sezóny rozdělí křišťálové glóby.

Pokud byste se ale chtěli zúčastnit nějakého závody i vy, je pro vás připravená Krkonošská 70. Jubilejní 65. ročník legendárního závodu hlídek i jednotlivců v běhu na lyžích je jedním z nejstarších a nejnáročnějších závodů série Stopa pro život. Online registrace jsou otevřeny do 4. 3. 2020, závod odstartuje 7. 3. 2020.  Konec měsíce poté uzavře druhá část mistrovství ČR v disciplínách slalom, obří slalom a paralelní slalom ve Svatém Petru a na sjezdovce Stoh. Tedy i když se zrovna nebude oddávat radovánkám na sjezdovkách, program ve skiareálu bude více než pestrý.

 

Flexi ceny a řízený počet návštěvníků je Českým unikátem – za pohodlnější lyžování levněji

Řízený počet lyžařů a proměnlivé ceny skipasů jsou úžasnou novinkou loňského roku největšího krkonošského střediska. Zájemci si mohou skipasy nakupovat online na gopass.cz podobně jako letenky a platí, že čím dříve je koupí, tím jsou levnější. Jejich cena se navíc organicky odvíjí také od obsazenosti areálu nebo třeba počasí. Díky efektivnímu řízení návštěvnosti je tak skiareál schopen pozitivně ovlivňovat bezpečnost a komfort svých klientů na sjezdovkách. Tento systém zakupování skipasů se navíc stihl od svého zavedení více než osvědčit. Klientům totiž skiareál dokáže nabídnout přesně to, o co zrovna mají zájem a ti této nadstandardní služby z drtivé většiny využívají.

„Každý zájemce o nádherně ztrávený čas na horách má okamžitě možnost vybrat si, zda preferuje intimnější styl lyžování bez jakýchkoliv front a čekání nebo naopak, chtějí být součástí těch nejpopulárnějších akcí Špindlu, jako je například zahájení zimní sezóny. Navíc jsme nyní schopní každý den zajistit bezpečné lyžování pro všechny naše klienty. Vybere si tedy naprosto každý. Překvapilo nás, kolik návštěvníků ihned na systém flexi cen a Gopass přešel a jsme velmi rádi, jak si jej navíc i pochvalují,“ komentoval jedinečný systém zakupování skipasů ředitel špindlerovského skiareálu René Hroneš.

Podle samotných lyžařů se nákup dopředu rozhodně vyplatí. Ušetřit můžete klidně i více než padesát procent z celkové ceny!

 

Luxusní dovolená za lidové ceny

Nakupování v předstihu se přitom vůbec nemusíte bát, je zcela bez rizika. V případě jakékoli změny je možné za symbolický poplatek vrátit kredit do GOPASS konta, a to dokonce i v den lyžování, a využít jej na nákup skipasu v jiném termínu. Nemůže se tedy stát, že byste o své peníze či parádní lyžování přišli!  Na parkovištích jako klienti skiareálů navíc nic neplatíte. Zdarma jsou i skibusy.

Tak na co ještě čekáte?

Více informací ze skiareálu a k cenám skipasů naleznete na www.skiareal.cz a www.gopass.cz.

footer