Ideální místo pro firemní akce? Slovenské Tatry!

Zapomeňte na běžné konference, povinné teambuildingy a nudné firemní eventy. Vyměňte všední městské prostředí za klima hor, čerstvý vzduch a překrásné scenérie. Odměňte své zaměstnance, kolegy či obchodní partnery snídaní na Lomnickém štítu, přípitkem na vrcholu Chopku, tropickou párty v Tatralandii nebo dávkou adrenalinu v Hurricane factory. V Tatrách získá vaše akce ten správný a nezapomenutelný náboj.

 

Cestujte nejrychlejším vlakem

Hledáte-li originální místo pro firemní akci, jsou Nízké i Vysoké Tatry nepochybně tou pravou volbou. Nemusíte se ani obávat zdlouhavého cestování. Nejrychlejší spoj do Tater SuperCity Pendolino uhání rychlostí až 160 kilometrů za hodinu a například do Popradu vás odveze za méně než 6,5 hodiny. Pendolino navíc nabízí cestujícím vysoký komfort srovnatelný s leteckou dopravou. Samozřejmostí je nabídka občerstvení, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi připojení k internetu.

Ubytujte se ve francouzských chaletech, vodním areálu či na vrcholcích hor

Nedělejte si starosti s uspořádáním eventu. V hotelech Tatry Mountain Resorts se o všechno postarají. Díky široké nabídce hotelů, konferenčních prostor i volnočasových a teambuildingových aktivit vyhoví veškerým vašim přáním. Stačí si zvolit, zda dáváte přednost velké či komornější akci a Nízkých či Vysokým Tatrám. Vybrat si můžete v síti hotelů s více než 2500 lůžky. Vyzkoušet můžete první Feng Shui hotel na Slovensku Tři Studničky, luxusní horské chaty Chalets Jasná de Luxe ve francouzském stylu, secesní Grandhotel Praha s více než stoletou historií, hotel FIS u Štrbského plesa nebo hotel Rotunda na vrcholu Chopku s panoramatickou restaurací a nezapomenutelným výhledem. Do dvacátých let minulého století vás svým vintage nádechem zase přenese Grandhotel ve Starém Smokovci, kde se točil i film Román pro ženy podle románu Michala Viewegha.

Komplexní servis i široké spektrum aktivit

Během firemní akce vám bude k dispozici kontaktní osoba, která vám vše připraví na míru dle vašich představ včetně veškerého poradenství. Hotely jsou vybaveny call centrem, vícejazyčným servisem, kongresovými sály či salónky včetně potřebného vybavení. Konferenci, ubytování i další aktivity tak budete mít pod jednou střechou. Svým zaměstnancům, kolegům i obchodním partnerům můžete zprostředkovat i neotřelé zážitky. Dopřejte jim relax ve wellness centru, aquaparku, nezapomenutelnou večeři pod hvězdami, snídani na nejvyšším vrcholu Tater nebo adrenalin v Hurricane factory v Tatralandii, kde si můžete vyzkoušet pocit volného pádu v unikátním aerodynamickém tunelu či skydiving s profesionálními instruktory. K dispozici jsou i horská kola, Nordic Walking, terénní tříkolky nebo oblíbené člunkování na Štrbském plese.

Více na www.tmrhotels.com.

 

footer