Flexi ceny přiletěly do Špindlerova Mlýna

Nejmodernější lyžařské středisko přinese během nové zimní sezóny revoluční novinku, která do rozhodování o výběru lyžovačky ve střediscích přidá další důležitý prvek – plánování. Řeč je o moderní tvorbě cen skipasů, a to prostřednictvím nové funkce webu GOPASS.

Můžete se s tím setkat při nakupování letenek. I zde totiž často platí, že čím dřív koupíš, tím levněji poletíš. Flexi ceny. Ve Špindlerově Mlýně si už tuto zimní sezónu mohou lyžaři nakoupit skipasy stejným způsobem, jako se nakupují letenky. „Ceny skipasů už nebudou pouze fixní. Zobrazovat se budou dynamicky online, podle počtu prodaných lístků a vytíženosti střediska v daném termínu. Aktuální cena skipasu se bude odvíjet nejen od obsazenosti střediska, ale i od počasí a jiných externích faktorů, které se promítnou do cenových hladin. Veškeré nákupy se v současnosti přesouvají na internet, tak proč by to zrovna u skipasů mělo zůstat po staru a nepružně,“ vysvětlil ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš. Nakupování v předstihu bude přitom bez rizika, protože v případě jakékoli změny bude možné za symbolický poplatek vrátit kredit do GOPASS konta, a to dokonce i v samotný den lyžování, a využít jej na nákup skipasu v jiném termínu.

Na webu www.gopass.cz tak půjde o živý proces. Ceny přepočítává program, jehož cílem je rovnoměrně rozptýlit lyžaře do středisek během celé sezóny. „Díky efektivnímu řízení návštěvnosti jsme schopni pozitivně ovlivňovat bezpečnost na sjezdovkách a díky tomu také přinášet kvalitnější lyžařské zážitky,“ uvedl René Hroneš. Klienti, kteří si své lyžování dokáží takto naplánovat, budou odměněni výhodnější cenou, než kolik běžně stojí jednodenní skipas dostupný na kamenné pokladně. Stačí se řídit heslem „Čím dříve koupíš, tím výhodněji lyžuješ“.

CHYTRÁ SEZÓNKA V PRODEJI DO KONCE ŘÍJNA

Klíčem k neomezenému lyžování, ale i k množství výhod, slev, či exkluzivních zážitků je pak CHYTRÁ SEZÓNKA, která je v prodeji do konce října. Zaručí nejen nejvýhodnější cenu skipasů, ale například i slevy v restauracích, na lyžařské vybavení a půjčovny. V ceně je i jeden servis lyží zcela zdarma. Kromě spousty výhod mohou majitelé CHYTRÉ SEZÓNKY za drobný příplatek celou sezónu lyžovat na rakouském ledovci ve středisku Mölltaler Gletscher anebo vyzkoušet novinku s názvem CHYTRÉ VEČERKO – celosezónní permanentku na večerní lyžování na Hromovce.

ŠPINDL HOSTÍ SVĚTOVÉ SPORTOVNÍ AKCE

Zima na horách nabízí více než jen radost z lyžování. Po loňském úspěšném Světovém poháru ve sjezdovém lyžování žen čeká Skiareál Špindlerův Mlýn další světový event. Jedna z nejlepších a nejočekávanějších akcí s nezapomenutelnou atmosférou – SNOW JAM, ovládne Špindlerův Mlýn 20. a 21. března 2020. Největší snowboardový závod je už pět let součástí světového poháru FIS Slopestyle. Svět zimních dobrodružství a zážitků můžete objevit i díky jejich předprodeji. Do konce října jsou na webových stránkách Špindlerova Mlýna k dispozici akční ceny na zážitky. Právě ty dopřejí lyžařům nezapomenutelnou jízdu rolbou či noc v expedičním táboře za skvělé ceny.

footer