Akcelerátor PERRY TALENTS pomáhá podnikatelům uspět ve světě

Díky velikánům v oboru jako jsou Facebook, Microsoft, Asseco, Google, E&Y a Arca Capital pomáhají měnit sny v realitu. Pomocnou ruku navíc nabízejí zcela zdarma a bez nároků na podíly. Bavíme se o slovenském akcelerátoru start-upů Perry Talents, který po úspěších na Slovensku zamířil i do Česka. Máte zajímavé nápady, demo anebo minimum viable product? Neváhejte. Přihlásit se do čtyřměsíčního programu lze pouze do 25. března na stránce perrytalents.cz.

Chceme podporovat všechny talentované podnikatele. Ať už jsou na začátku své cesty či už nějaký kus ušli. Díky specializovanému čtyř měsíčnímu programu ukážeme, jak lze uspět na Českém i světovém trhu,“ vysvětlil Andrej Krúpa, jeden ze zakladatelů Perry Talents.

Jako jeden z konkrétních příkladů dosavadních úspěchů akcelerátoru uvádí Krúpa například S-Case. Přenosné medicínsko-technologické zařízení, které dokáže měřit veškeré tělesné funkce člověka. Unikátní provedení umožňuje S-Case využívat především v zemích třetího světa humanitárními pracovníky.

Začínajícím podnikatelským projektům obvykle nechybí zajímavá myšlenka a nadšení. Pro úspěch, kromě zacílení, načasovaní a financování, je nezbytné nastavit další elementární záležitost, jako je například nábor, procesy nebo marketing. Je možné zvolit cestu „pokus, omyl“ nebo cestu naslouchání někomu, kdo již udělal jak chyby, tak i správná rozhodnutí. Naslouchání může ušetřit čas, peníze i energii,“ upozornil Oskar Baschiera, Business Development Director Manifesto Holding s.r.o. a Country Manager SLAVIK & STELL.

Právě Oskar Baschiera je jedním z mentorů, kteří po dobu čtyř měsíců budou předávat své know-how a cenné rady vybraným start-upům. K osvědčeným mentorům Perry Talents patří také Jozef Klein, šéf Asseco Group, Martin Štefík, finanční ředitel Microsoftu pro střední Evropu a mnoho dalších.

Akcelerační program zakládáme na sérii workshopů. Ty názorně ukáží, jak pracovat s lidmi či jak přemýšlí investoři a co je pro ně zajímavé. Účastníci se mohou také těšit na networkingové večery, progresová setkání, obchodní jednání či komunitní večery,” popisuje Juraj Gago, který společně s Krúpou stojí za tímto neziskovým projektem.

Celý program je ukončen slavnostním Demo Day, kde proběhnou prezentace startupů před porotou složenou z podnikatelů a investorů, kteří jsou připraveni ulovit si nejeden zajímavý produkt.

Pokud jste připraveni se svým start-upem prorazit, stačí navštívit perrytalents.cz.

footer