CZ | EN

V listopadu jsme uspořádali křest nového CD operní pěvkyně Andrey Kalivodové

Naše agentura uspořádala na konci listopadu slavnostní křest nového CD operní divy a sólistky Národního divadla Andrey Kalivodové s názvem Moje nej. Na 150 hostů jsme přivítali v TOP hotelu Praha na Chodově. Nechyběl slovenský herec Juraj Kukura, ředitel Národního divadla Jan Burian nebo dirigent a umělecký ředitel opery ND Petr Kofroň.

K vydání nového alba přišla kromě rodiny, známých a kmotrů úspěšnéAndrea pokřtila s kmotry nové CD operní pěvkyni Andree Kalivodové k novému albu popřát i místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Miluše Horská, zpěvačka Tereza Mátlová, textař, zpěvák a skladatel David Deyl, modelka Aneta Vignerová, Nora Fridrichová s Robertem Zárubou nebo například operní pěvkyně Pavlína Senić. Večerem pak provázel herec a režisér Ondřej Kepka. Na křtu nechyběla ani originální památní kniha, tentokrát v podobě sportovního vozu Peugeot, který dostala diva jako zápůjčku k narozeninám. Na jeho kapotu se všechny významné osobnosti podepsali a zanechali Andree vzkaz či blahopřání.
Nové album natočila Andrea Kalivodová v lednu letošního roku společně s Filharmonií Hradec Králové a renomovaným dirigentem Leošem Svárovským. Hostem alba je neméně úspěšný Český chlapecký sbor BoniPueri. Nahrávka může být pro mnohé překvapivou směsí muzikálových písní a operních árií. CD Moje nej Andrey Kalivodové tvoří nejznámější muzikálové melodie A. L. Webbera, C. M. Schönberga, L. Bernsteina, ale nechybí ani operní árie G. F. Händela či G. Verdiho. Bonusem alba je Habanera z Bizetovy opery Carmen. Pěvkyně se do odvážné práce pustila již dva měsíce po narození syna APozvánka na křest CD_Andrea Kalivodovádriana.

Skiareál Špindlerův Mlýn chystá na zimu revoluční systém prodeje skipasů. Ceny půjdou dolů

Zima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezónu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.  

Devátý ročník soutěže Žena regionu má svou absolutní vítězku. Stala se jí vedoucí azylového domu pro hendikepované matky Marcela Dvořáčková

Veřejně prospěšná soutěž Žena regionu zná svou vítězku. Prestižní ocenění získala díky největšímu počtu hlasů široké veřejnosti Marcela Dvořáčková z Ústeckého kraje, která vede unikátní charitativní azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou. Slavnostní galavečer s vyhlášení výsledků se uskutečnil 25. října v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR za účasti předních představitelů politické a společenské scény, partnerů i zástupců soutěže.  

Špindlerův Mlýn připravil pro návštěvníky novou naučnou stezku, výstavu fotografií i lanovky zdarma po celou dobu vašeho pobytu

Chystáte se vyrazit na letní dovolenou nebo na víkend do Špindlu? V rámci ubytování máte nyní možnost získat pro všechny členy rodiny jízdenky na lanovky zdarma. Špindlerovský Skiareál nabízí návštěvníkům i v létě široké spektrum aktivit a zábavy, a to jak pro dospělé, tak i děti. Vyzkoušet můžete zbrusu novou naučnou stezku na Medvědíně a ujít si nenechte ani unikátní výstavu fotografií „starého“ Špindlu u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa.  

Korunku pro Českou Miss tvoří sklářka britské královny a norského krále

Originální skleněné korunky malované žlutým a růžovým zlatem a platinou získají vítězky letošního ročníku České Miss. Vyrábí je pro ně světová umělkyně Gordana Turuk, jejíž díla vlastní například britská královna Alžběta II., princ Albert II., norský král, dubajský šejk, americký moderátor Larry King či skladatel Herbie Hancock. Ukázkovou korunku pro královnu krásy i další díla viděli včera návštěvníci hotelu Augustine v Praze na tiskové konferenci České Miss.  

Startuje devátý ročník celostátní soutěže Žena regionu. Nominuje své favoritky!

Znáte někoho, kdo se ve svém volném čase obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Málo se podle vás o těchto nevšedních ženách veřejně mluví? Změňte to! Zapojte se do neziskové soutěže Žena regionu a přihlaste svou kamarádku, maminku, sestru nebo třeba kolegyni z práce. Dokažte, že jejich obětavost a práce mají skutečně smysl. V dubnu startují nominace do 9. ročníku celostátního projektu Žena regionu pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.