+420 222 361 580 | info@primeco.cz

V listopadu jsme uspořádali křest nového CD operní pěvkyně Andrey Kalivodové

Naše agentura uspořádala na konci listopadu slavnostní křest nového CD operní divy a sólistky Národního divadla Andrey Kalivodové s názvem Moje nej. Na 150 hostů jsme přivítali v TOP hotelu Praha na Chodově. Nechyběl slovenský herec Juraj Kukura, ředitel Národního divadla Jan Burian nebo dirigent a umělecký ředitel opery ND Petr Kofroň.

K vydání nového alba přišla kromě rodiny, známých a kmotrů úspěšnéAndrea pokřtila s kmotry nové CD operní pěvkyni Andree Kalivodové k novému albu popřát i místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Miluše Horská, zpěvačka Tereza Mátlová, textař, zpěvák a skladatel David Deyl, modelka Aneta Vignerová, Nora Fridrichová s Robertem Zárubou nebo například operní pěvkyně Pavlína Senić. Večerem pak provázel herec a režisér Ondřej Kepka. Na křtu nechyběla ani originální památní kniha, tentokrát v podobě sportovního vozu Peugeot, který dostala diva jako zápůjčku k narozeninám. Na jeho kapotu se všechny významné osobnosti podepsali a zanechali Andree vzkaz či blahopřání.
Nové album natočila Andrea Kalivodová v lednu letošního roku společně s Filharmonií Hradec Králové a renomovaným dirigentem Leošem Svárovským. Hostem alba je neméně úspěšný Český chlapecký sbor BoniPueri. Nahrávka může být pro mnohé překvapivou směsí muzikálových písní a operních árií. CD Moje nej Andrey Kalivodové tvoří nejznámější muzikálové melodie A. L. Webbera, C. M. Schönberga, L. Bernsteina, ale nechybí ani operní árie G. F. Händela či G. Verdiho. Bonusem alba je Habanera z Bizetovy opery Carmen. Pěvkyně se do odvážné práce pustila již dva měsíce po narození syna APozvánka na křest CD_Andrea Kalivodovádriana.

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.