+420 222 361 580 | info@primeco.cz

TOP HOTEL Praha otevřel exkluzivní restauraci ve francouzském stylu

Eleganci, francouzský šarm, nádherné výhledy na panorama Prahy a především ty nejvybranější pokrmy moderní české i mezinárodní kuchyně nabízí nově otevřená restaurace BOHEMIA TOP Restaurant & Café v TOP HOTELu Praha na Chodově. Plánujete-li pracovní snídani či oběd s obchodními partnery nebo romantickou večeři ve dvou, je tato okouzlující restaurace tou pravou volbou. Těšit se můžete na nové jarní menu i delikatesy místních cukrářek.

TopHotel (40)Luxusní restauraci najdete v pátém patře čtyřhvězdičkového TOP HOTELu Praha v Blažimské ulici na Chodově. Ten prošel během zimy rekonstrukcí, stal se Art hotelem a již po vstupu vás nepochybně okouzlí svými podmanivými interiéry. Restaurace vás nadchnerafinovaným francouzským stylem, romantickým krbem, jedinečnými výhledy a skvělou gastronomií. Nové jarní menu je lehké, svěží a z čerstvých a pokud možno domácích surovin. Připravil jej pod dohledem šéfkuchaře Petra Vodolánasous-chef TOP HOTELU Praha Ludvík Ficek.„Menu čerpá z mých pětadvacetiletých zkušeností ve špičkových pražských restauracích. Samozřejmě jsem se rovněž inspiroval nejnovějšími trendy v gastronomii tak, aby bylo nové menu lehké, svěží a rychlé. Mým největším vzorem je francouzský kuchař Alain Ducasse, který momentálně vaří v Monaku a propaguje využívání čerstvých surovin a bylinek v kuchyni,“ uvedl Ludvík Ficek. V novém menu naleznete například jelení hřbet pečený na jalovci s kroupovým rizotem a grilovanou zeleninou, pošírovaného lososa ve vinné páře, gratinovaný kozí sýr s pyré z červené řepy nebo oblíbený filet mignon na mačkaných bramborách s hráškem.

TopHotel (71)

„Další novinkou našeho hotelu je, že jsme restauraci s původním názvem BOHEMIA TOP rozšířili na Restaurant & Café. Prostory tak přes den slouží jako luxusní kavárna a cukrárna. Během dne si tu můžete v klidu vychutnat šálek výborné kávy a doplnit energii jedním z neodolatelných výtvorů naší cukrárny,“ upozornil generální ředitel TOP HOTELu Praha Ing. Radek Dohnal. Otestovat můžete například zdejší vyhlášené čokoládové lanýže, brownies, domácí bonbony, arašídový dort, smetanovou Panna Cottu s kiwi mátovou omáčkou nebo mrkvový dort s rozinkami.

TopHotel (89)

TOP HOTEL Praha je svou gastronomií vyhlášen. Jeho catering je oceňován nejen v České republice, ale i v zahraničí. Stal se již tradičním dodavatelem cateringu pro Pražský hrad a jeho vynikající pokrmy ochutnali hosté českých velvyslanectví ve Vídni, Varšavě či Berlíně. Zdejší kuchaři jsou zároveň mistry carvingu – umělecko-gastronomické disciplíně v ozdobném vyřezávání ovoce a zeleniny.

Art hotel s nejširší škálou služeb v České republice

TOP HOTEL Praha je rozsahem svých služeb zcela unikátní. Stojí uprostřed zahrady a pod jednou střechou nabízí svým hostům ubytování ve více než 800 pokojích a apartmá, kapacitu až 5 tisíc kongresových míst v pěti kongresových sálech a 16 salonků pro organizaci konferencí. Je tak největším kongresovým hotelem v Evropě. Součástí komplexu je také unikátní japonská zahrada s vodopádem, jezírkem, zpívající fontánou či sochami antických bohyní. Ta je oblíbená pro pořádání zahradních slavností, svatebních obřadů i grilování. Pod jednou střechou naleznete i pět restaurací a barů a širokou škálu wellness služeb. Samozřejmostí je rozlehlé parkoviště. „Díky velké kapacitě a dobré dostupnosti do centra jsme vyhledávaným hotelem pro konání kongresů, konferencí nebo školení. Konají se tu ale i sportovní akce, koncerty, večírky nebo svatby. Věřím, že i nově otevřená restaurace s kavárnou bude ideálním místem pro obchodní snídaně, obědy i romantické večeře, a že se k nám budou naši hosté i nadále vracet,“ dodal generální ředitel Ing. Radek Dohnal.

Více informací naleznete na webu www.tophotel.cz

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.