+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Tatry opět nabídnou výhodnou sezónku. Lyžaři s ní ušetří až 151 eur

Lyžovačka na Slovensku je již za dveřmi a tatranská střediska již nyní myslí na to, s jakou nabídkou osloví lyžaře na nadcházející zimní sezónu. 16. září startuje druhá vlna online předprodeje celosezónního skipasu, tzv. Šikovné sezónky. Pokud trávíte hodně času ve slovenských Tatrách, využijte šanci pořídit si skipas za velmi výhodnou cenu a ušetřit oproti pultové ceně až 151 eur. Lyžování si pak budete moci dopřát od začátku až do konce lyžařské sezóny. Za symbolickou cenu si pak můžete dokoupit i celosezónní vstup do liptovských aquaparků, ve kterých se skvěle oreagujete.

Jasná GRAND JET

 „Pokud si lyžař koupí šikovně sezónku v předprodeji přes www.gopass.sk za 249 eur v termínu od 16. září do 31. října, ušetří na tatranské lyžovačce oproti ceníkové ceně na celosezónním skipasu až 151 eur. Hlavně má neomezené možnosti lyžování v Nízkých a ve Vysokých Tatrách. Pro porovnání, pokud si dospělá osoba koupí například šestidenní skipas do Vysokých Tater, zaplatí za něj v hlavní sezoně 174 eur, v Nízkých Tatrách 199 eur. S Šikovnou sezónkou se lyžuje neomezeně, bez přerušení a tedy maximálně výhodně během období Prvního sněhu, Hlavního sezóny i Jarního lyžování za bezkonkurenční cenu 249 eur,“ vysvětlil cenovou politiku lyžařských středisek Michal Beňo, obchodní ředitel z Tatry mountain resorts, as (TMR).

16 září je tedy den, kdy si může zákazník zakoupit Šikovnou sezónku v druhé vlně přes e-shop www.gopass.sk za 249 eur. V kategorii junior/student/senior platí online prodej za 199 eur a pro děti bude Šikovná sezónka na celé období lyžařské sezóny za 174 eur. Možnost nákupu výhodných skipasů končí 31. říjnem 2015.

Sezónku  si uživatelé programu GOPASS nastaví podle vlastních představ. Kromě neomezeného lyžování si mohou vybrat i neomezený relax v aquaparcích Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová za speciální doplatek a zároveň také možnost večerního lyžování.

Šikovnou sezónku představila společnost TMR již v dubnu letošního roku. V září spouští druhou a zároveň poslední možnost výhodného předprodeje celosezónního skipasu.

Bližší informace naleznete na webu www.jasna.sk, www.vt.sk a www.tatralandia.sk v rubrikách Ceníky.

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.