CZ | EN

Tatry opět nabídnou výhodnou sezónku. Lyžaři s ní ušetří až 151 eur

Lyžovačka na Slovensku je již za dveřmi a tatranská střediska již nyní myslí na to, s jakou nabídkou osloví lyžaře na nadcházející zimní sezónu. 16. září startuje druhá vlna online předprodeje celosezónního skipasu, tzv. Šikovné sezónky. Pokud trávíte hodně času ve slovenských Tatrách, využijte šanci pořídit si skipas za velmi výhodnou cenu a ušetřit oproti pultové ceně až 151 eur. Lyžování si pak budete moci dopřát od začátku až do konce lyžařské sezóny. Za symbolickou cenu si pak můžete dokoupit i celosezónní vstup do liptovských aquaparků, ve kterých se skvěle oreagujete.

Jasná GRAND JET

 „Pokud si lyžař koupí šikovně sezónku v předprodeji přes www.gopass.sk za 249 eur v termínu od 16. září do 31. října, ušetří na tatranské lyžovačce oproti ceníkové ceně na celosezónním skipasu až 151 eur. Hlavně má neomezené možnosti lyžování v Nízkých a ve Vysokých Tatrách. Pro porovnání, pokud si dospělá osoba koupí například šestidenní skipas do Vysokých Tater, zaplatí za něj v hlavní sezoně 174 eur, v Nízkých Tatrách 199 eur. S Šikovnou sezónkou se lyžuje neomezeně, bez přerušení a tedy maximálně výhodně během období Prvního sněhu, Hlavního sezóny i Jarního lyžování za bezkonkurenční cenu 249 eur,“ vysvětlil cenovou politiku lyžařských středisek Michal Beňo, obchodní ředitel z Tatry mountain resorts, as (TMR).

16 září je tedy den, kdy si může zákazník zakoupit Šikovnou sezónku v druhé vlně přes e-shop www.gopass.sk za 249 eur. V kategorii junior/student/senior platí online prodej za 199 eur a pro děti bude Šikovná sezónka na celé období lyžařské sezóny za 174 eur. Možnost nákupu výhodných skipasů končí 31. říjnem 2015.

Sezónku  si uživatelé programu GOPASS nastaví podle vlastních představ. Kromě neomezeného lyžování si mohou vybrat i neomezený relax v aquaparcích Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová za speciální doplatek a zároveň také možnost večerního lyžování.

Šikovnou sezónku představila společnost TMR již v dubnu letošního roku. V září spouští druhou a zároveň poslední možnost výhodného předprodeje celosezónního skipasu.

Bližší informace naleznete na webu www.jasna.sk, www.vt.sk a www.tatralandia.sk v rubrikách Ceníky.

Skiareál Špindlerův Mlýn chystá na zimu revoluční systém prodeje skipasů. Ceny půjdou dolů

Zima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezónu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.  

Devátý ročník soutěže Žena regionu má svou absolutní vítězku. Stala se jí vedoucí azylového domu pro hendikepované matky Marcela Dvořáčková

Veřejně prospěšná soutěž Žena regionu zná svou vítězku. Prestižní ocenění získala díky největšímu počtu hlasů široké veřejnosti Marcela Dvořáčková z Ústeckého kraje, která vede unikátní charitativní azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou. Slavnostní galavečer s vyhlášení výsledků se uskutečnil 25. října v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR za účasti předních představitelů politické a společenské scény, partnerů i zástupců soutěže.  

Špindlerův Mlýn připravil pro návštěvníky novou naučnou stezku, výstavu fotografií i lanovky zdarma po celou dobu vašeho pobytu

Chystáte se vyrazit na letní dovolenou nebo na víkend do Špindlu? V rámci ubytování máte nyní možnost získat pro všechny členy rodiny jízdenky na lanovky zdarma. Špindlerovský Skiareál nabízí návštěvníkům i v létě široké spektrum aktivit a zábavy, a to jak pro dospělé, tak i děti. Vyzkoušet můžete zbrusu novou naučnou stezku na Medvědíně a ujít si nenechte ani unikátní výstavu fotografií „starého“ Špindlu u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa.  

Korunku pro Českou Miss tvoří sklářka britské královny a norského krále

Originální skleněné korunky malované žlutým a růžovým zlatem a platinou získají vítězky letošního ročníku České Miss. Vyrábí je pro ně světová umělkyně Gordana Turuk, jejíž díla vlastní například britská královna Alžběta II., princ Albert II., norský král, dubajský šejk, americký moderátor Larry King či skladatel Herbie Hancock. Ukázkovou korunku pro královnu krásy i další díla viděli včera návštěvníci hotelu Augustine v Praze na tiskové konferenci České Miss.  

Startuje devátý ročník celostátní soutěže Žena regionu. Nominuje své favoritky!

Znáte někoho, kdo se ve svém volném čase obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Málo se podle vás o těchto nevšedních ženách veřejně mluví? Změňte to! Zapojte se do neziskové soutěže Žena regionu a přihlaste svou kamarádku, maminku, sestru nebo třeba kolegyni z práce. Dokažte, že jejich obětavost a práce mají skutečně smysl. V dubnu startují nominace do 9. ročníku celostátního projektu Žena regionu pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.