+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Špindlerovský věrnostní program GOPASS získal světové ocenění

Zákaznický systém bezkontaktních čipových karet GOPASS, který umožňuje návštěvníkům Špindlerova Mlýna nakupovat skipasy i jiné služby za nižší ceny, uspěl v prestižní mezinárodní soutěži „The Loyalty Awards“. Společnost Tatry Mountain Resorts, a. s. (TMR) s ním 9. června v Londýně obsadila první místo ve třech kategoriích: Nejlepší věrnostní program roku v oblasti cestovního ruchu, Nejlepší věrnostní program ve střední a východní Evropě a Nejlepší Customer Relationship Management (CRM) ve věrnostním programu za práci v Direct Marketingu.

„Ocenění je pozitivní reakcí na naši komplexní starostlivost o zákazníka. Teší nás, že jsme uspěli mezi takovými giganty cestovního ruchu jako jsou LE Club Accor Hotels, který má 3 500 hotelů v 92 zemích světa anebo Heathrow Airport, které je třetím najvytíženějším letištěm na světě s vice než 70 mil. přepravenými cestujícími ročně,“ komentoval úspěch Bohuš Hlavatý, CEO TMR, který cenu v Londýně přebíral.
„Cílem naší účasti v soutěži bylo porovnat kvality našeho věrnostního programu ve vztahu k největším hráčům na světě. Našemu produktu jsme věřili a samotné hodnocení odborné komise nás příjemně překvapilo. Klientský program GOPASS vnímáme jako velmi efektivní nástroj komunikace s našimi zákazníky. Moc si ocenění vážíme,“ uvedl Vladimír Šarafín, CRM a Business development manager programu GOPASS.
Prestižní soutěž „The Loyality Awards“ každoročně oceňuje nejlepší inovace a osvědčené postupy ve věrnostním programu na světě. Zároveň je také reakcí na úspěch firem dosahujících úspěchu a mimořádných výsledků při práci s klienty. Kromě online systému GOPASS o cenu letos usilovali například finalisti IKEA Family, Heineken UK, COOP Switzerland, Avios či například Carlson Residor Group.Věrnostní program GOPASS má v rámci TMR na Slovensku již 250 tisíc členů, ve Špindlerově Mlýně funguje teprve necelý rok a má již více než 30 tisíc zákazníků. Program umožňuje nakupovat skipasy pohodlně z domova online, navíc za nižší ceny než na pokladnách skiareálu. Držitelům čipové karty nabízí řadu dalších výhod, slev a zajímavých akčních nabídek. „Díky GOPASSu se učíme lépe znát naše klienty, pravidelně s nimi komunikujeme, „šijeme“ jim nabídky našich aktivit „na míru“. Členům GOPASS klubu průběžně zasíláme speciální cenové akce, v zimě jim operativně s ohledem na počasí a aktuální podmínky nabízíme zajímavé ceny na skipasy. Klient už nemusí stát ráno u pokladny, aby si koupil svou permanentku. Nakoupí z pohodlí domova, navíc výhodněji a jde rovnou k lanovce. Díky programu GOPASS se nám také ve spolupráci se špindlerovskými hotely a ubytovateli daří připravovat pobytovým návštěvníkům Špindlerova Mlýna skipasy tzv. „na polštář“, kdy také mohou jít hned ráno pohodlně lyžovat, bez čekání u pokladen. GOPASS však nabízí řadu výhod celoročně, slevy a výhody lze i v létě čerpat na široké spektrum našich letních aktivit pro celou rodinu, ať už jde o zvýhodněné jízdné na lanovkách nebo zajímavé balíčky kombinující například jízdu na terénních tříkolkách, v bobové dráze nebo plavbu loďkou po Labské přehradě,“ doplnil marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.
Více o programu gopass naleznete na webu www.gopass.cz.

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.