CZ | EN

Špindlerovský věrnostní program GOPASS získal světové ocenění

Zákaznický systém bezkontaktních čipových karet GOPASS, který umožňuje návštěvníkům Špindlerova Mlýna nakupovat skipasy i jiné služby za nižší ceny, uspěl v prestižní mezinárodní soutěži „The Loyalty Awards“. Společnost Tatry Mountain Resorts, a. s. (TMR) s ním 9. června v Londýně obsadila první místo ve třech kategoriích: Nejlepší věrnostní program roku v oblasti cestovního ruchu, Nejlepší věrnostní program ve střední a východní Evropě a Nejlepší Customer Relationship Management (CRM) ve věrnostním programu za práci v Direct Marketingu.

„Ocenění je pozitivní reakcí na naši komplexní starostlivost o zákazníka. Teší nás, že jsme uspěli mezi takovými giganty cestovního ruchu jako jsou LE Club Accor Hotels, který má 3 500 hotelů v 92 zemích světa anebo Heathrow Airport, které je třetím najvytíženějším letištěm na světě s vice než 70 mil. přepravenými cestujícími ročně,“ komentoval úspěch Bohuš Hlavatý, CEO TMR, který cenu v Londýně přebíral.
„Cílem naší účasti v soutěži bylo porovnat kvality našeho věrnostního programu ve vztahu k největším hráčům na světě. Našemu produktu jsme věřili a samotné hodnocení odborné komise nás příjemně překvapilo. Klientský program GOPASS vnímáme jako velmi efektivní nástroj komunikace s našimi zákazníky. Moc si ocenění vážíme,“ uvedl Vladimír Šarafín, CRM a Business development manager programu GOPASS.
Prestižní soutěž „The Loyality Awards“ každoročně oceňuje nejlepší inovace a osvědčené postupy ve věrnostním programu na světě. Zároveň je také reakcí na úspěch firem dosahujících úspěchu a mimořádných výsledků při práci s klienty. Kromě online systému GOPASS o cenu letos usilovali například finalisti IKEA Family, Heineken UK, COOP Switzerland, Avios či například Carlson Residor Group.Věrnostní program GOPASS má v rámci TMR na Slovensku již 250 tisíc členů, ve Špindlerově Mlýně funguje teprve necelý rok a má již více než 30 tisíc zákazníků. Program umožňuje nakupovat skipasy pohodlně z domova online, navíc za nižší ceny než na pokladnách skiareálu. Držitelům čipové karty nabízí řadu dalších výhod, slev a zajímavých akčních nabídek. „Díky GOPASSu se učíme lépe znát naše klienty, pravidelně s nimi komunikujeme, „šijeme“ jim nabídky našich aktivit „na míru“. Členům GOPASS klubu průběžně zasíláme speciální cenové akce, v zimě jim operativně s ohledem na počasí a aktuální podmínky nabízíme zajímavé ceny na skipasy. Klient už nemusí stát ráno u pokladny, aby si koupil svou permanentku. Nakoupí z pohodlí domova, navíc výhodněji a jde rovnou k lanovce. Díky programu GOPASS se nám také ve spolupráci se špindlerovskými hotely a ubytovateli daří připravovat pobytovým návštěvníkům Špindlerova Mlýna skipasy tzv. „na polštář“, kdy také mohou jít hned ráno pohodlně lyžovat, bez čekání u pokladen. GOPASS však nabízí řadu výhod celoročně, slevy a výhody lze i v létě čerpat na široké spektrum našich letních aktivit pro celou rodinu, ať už jde o zvýhodněné jízdné na lanovkách nebo zajímavé balíčky kombinující například jízdu na terénních tříkolkách, v bobové dráze nebo plavbu loďkou po Labské přehradě,“ doplnil marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.
Více o programu gopass naleznete na webu www.gopass.cz.

Skiareál Špindlerův Mlýn chystá na zimu revoluční systém prodeje skipasů. Ceny půjdou dolů

Zima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezónu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.  

Devátý ročník soutěže Žena regionu má svou absolutní vítězku. Stala se jí vedoucí azylového domu pro hendikepované matky Marcela Dvořáčková

Veřejně prospěšná soutěž Žena regionu zná svou vítězku. Prestižní ocenění získala díky největšímu počtu hlasů široké veřejnosti Marcela Dvořáčková z Ústeckého kraje, která vede unikátní charitativní azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou. Slavnostní galavečer s vyhlášení výsledků se uskutečnil 25. října v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR za účasti předních představitelů politické a společenské scény, partnerů i zástupců soutěže.  

Špindlerův Mlýn připravil pro návštěvníky novou naučnou stezku, výstavu fotografií i lanovky zdarma po celou dobu vašeho pobytu

Chystáte se vyrazit na letní dovolenou nebo na víkend do Špindlu? V rámci ubytování máte nyní možnost získat pro všechny členy rodiny jízdenky na lanovky zdarma. Špindlerovský Skiareál nabízí návštěvníkům i v létě široké spektrum aktivit a zábavy, a to jak pro dospělé, tak i děti. Vyzkoušet můžete zbrusu novou naučnou stezku na Medvědíně a ujít si nenechte ani unikátní výstavu fotografií „starého“ Špindlu u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa.  

Korunku pro Českou Miss tvoří sklářka britské královny a norského krále

Originální skleněné korunky malované žlutým a růžovým zlatem a platinou získají vítězky letošního ročníku České Miss. Vyrábí je pro ně světová umělkyně Gordana Turuk, jejíž díla vlastní například britská královna Alžběta II., princ Albert II., norský král, dubajský šejk, americký moderátor Larry King či skladatel Herbie Hancock. Ukázkovou korunku pro královnu krásy i další díla viděli včera návštěvníci hotelu Augustine v Praze na tiskové konferenci České Miss.  

Startuje devátý ročník celostátní soutěže Žena regionu. Nominuje své favoritky!

Znáte někoho, kdo se ve svém volném čase obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Málo se podle vás o těchto nevšedních ženách veřejně mluví? Změňte to! Zapojte se do neziskové soutěže Žena regionu a přihlaste svou kamarádku, maminku, sestru nebo třeba kolegyni z práce. Dokažte, že jejich obětavost a práce mají skutečně smysl. V dubnu startují nominace do 9. ročníku celostátního projektu Žena regionu pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.