CZ | EN

Špindl Ski Opening v režii Prime Communications

V sobotu 12. prosince 2015 pořádala naše agentura Špindl Ski Opening – tradiční otevírání zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně. Počasí nám přálo, takže přestože nebyly sněhové podmínky úplně ideální, areál byl zasněžený a návštěvníci lyžovali na modré sjezdovce. A co jsme si pro veřejnost připravili? Premiéru měla vyhřívaná šestimístná lanovka, představili jsme herce z filmu Padesátka, nechyběl vánoční jarmark ani bohatý doprovodný program.

Tradiční Špindl Ski Opening si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Přijelo jich přes 9 tisíc. Počasí přálo, napadal sníh a lyžaři si tak mohli naplno užít první lyžování. Do Špindlu zavítala i řada známých osobností českého šoubyznysu. Nechyběla Andrea Verešová, Renata Langmannová, Agáta Prachařová, Martin Koukal nebo Nikol Moravcová, která akci celý den moderovala. Na pódiu se ukázA4.inddali i herci z nové horské komedie Padesátka. Nechyběl Vojta Kotek, Hana Vagnerová, Ondřej Pavelka, Jakub Štáfek nebo Jakub Prachař, který se svou novou kapelou Horal představil první písničku a pokřtil zbrusu nový soundtrack k Padesátce. Na openingu vystoupil i muzikál Děti ráje s Bořkem Slezáčkem, folklórní soubor Špindleráček nebo revivalová kapela Vacancy z Vrchlabí. Předvánoční atmosféru pak dotvořil jarmark se spoustou slaných i sladkých dobrot, adventními věnci, perníčky nebo krkonošskou keramikou, atrakce pro děti, soutěže, lyžníci v historických kostýmech a nechyběl ani Krakonoš. Skiareál poprvé otevřel také Špindlerovské ledárium. Největším lákadlem bylo ale nepochybně první lyžování, zvýhodněné skipasy a dlouho očekávané otevření nové šestimístné vyhřívané lanovky RWE Line Svatý Petr s bublinou proti nepříznivému počasí. Ta nahradila starou čtyřsedačku na Pláně. Nechybělo ani slavnostní pokřtění lanovky a stříhání pásky. Tradiční opening završil slavnostŠpindl Ski Opening foto (17)ní ohňostroj.Špindl Ski Opening foto (11)Špindl Ski Opening foto (23)Andrea vzala do Špindlu i své děti (2)Padesátka a Horal ve Špindlu (21)Padesátka a Horal ve Špindlu (2)Špindl Ski Opening foto (1)

Skiareál Špindlerův Mlýn chystá na zimu revoluční systém prodeje skipasů. Ceny půjdou dolů

Zima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezónu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.  

Devátý ročník soutěže Žena regionu má svou absolutní vítězku. Stala se jí vedoucí azylového domu pro hendikepované matky Marcela Dvořáčková

Veřejně prospěšná soutěž Žena regionu zná svou vítězku. Prestižní ocenění získala díky největšímu počtu hlasů široké veřejnosti Marcela Dvořáčková z Ústeckého kraje, která vede unikátní charitativní azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou. Slavnostní galavečer s vyhlášení výsledků se uskutečnil 25. října v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR za účasti předních představitelů politické a společenské scény, partnerů i zástupců soutěže.  

Špindlerův Mlýn připravil pro návštěvníky novou naučnou stezku, výstavu fotografií i lanovky zdarma po celou dobu vašeho pobytu

Chystáte se vyrazit na letní dovolenou nebo na víkend do Špindlu? V rámci ubytování máte nyní možnost získat pro všechny členy rodiny jízdenky na lanovky zdarma. Špindlerovský Skiareál nabízí návštěvníkům i v létě široké spektrum aktivit a zábavy, a to jak pro dospělé, tak i děti. Vyzkoušet můžete zbrusu novou naučnou stezku na Medvědíně a ujít si nenechte ani unikátní výstavu fotografií „starého“ Špindlu u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa.  

Korunku pro Českou Miss tvoří sklářka britské královny a norského krále

Originální skleněné korunky malované žlutým a růžovým zlatem a platinou získají vítězky letošního ročníku České Miss. Vyrábí je pro ně světová umělkyně Gordana Turuk, jejíž díla vlastní například britská královna Alžběta II., princ Albert II., norský král, dubajský šejk, americký moderátor Larry King či skladatel Herbie Hancock. Ukázkovou korunku pro královnu krásy i další díla viděli včera návštěvníci hotelu Augustine v Praze na tiskové konferenci České Miss.  

Startuje devátý ročník celostátní soutěže Žena regionu. Nominuje své favoritky!

Znáte někoho, kdo se ve svém volném čase obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Málo se podle vás o těchto nevšedních ženách veřejně mluví? Změňte to! Zapojte se do neziskové soutěže Žena regionu a přihlaste svou kamarádku, maminku, sestru nebo třeba kolegyni z práce. Dokažte, že jejich obětavost a práce mají skutečně smysl. V dubnu startují nominace do 9. ročníku celostátního projektu Žena regionu pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.