+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Špindl Ski Opening v režii Prime Communications

V sobotu 12. prosince 2015 pořádala naše agentura Špindl Ski Opening – tradiční otevírání zimní sezóny ve Špindlerově Mlýně. Počasí nám přálo, takže přestože nebyly sněhové podmínky úplně ideální, areál byl zasněžený a návštěvníci lyžovali na modré sjezdovce. A co jsme si pro veřejnost připravili? Premiéru měla vyhřívaná šestimístná lanovka, představili jsme herce z filmu Padesátka, nechyběl vánoční jarmark ani bohatý doprovodný program.

Tradiční Špindl Ski Opening si nenechaly ujít tisíce návštěvníků. Přijelo jich přes 9 tisíc. Počasí přálo, napadal sníh a lyžaři si tak mohli naplno užít první lyžování. Do Špindlu zavítala i řada známých osobností českého šoubyznysu. Nechyběla Andrea Verešová, Renata Langmannová, Agáta Prachařová, Martin Koukal nebo Nikol Moravcová, která akci celý den moderovala. Na pódiu se ukázA4.inddali i herci z nové horské komedie Padesátka. Nechyběl Vojta Kotek, Hana Vagnerová, Ondřej Pavelka, Jakub Štáfek nebo Jakub Prachař, který se svou novou kapelou Horal představil první písničku a pokřtil zbrusu nový soundtrack k Padesátce. Na openingu vystoupil i muzikál Děti ráje s Bořkem Slezáčkem, folklórní soubor Špindleráček nebo revivalová kapela Vacancy z Vrchlabí. Předvánoční atmosféru pak dotvořil jarmark se spoustou slaných i sladkých dobrot, adventními věnci, perníčky nebo krkonošskou keramikou, atrakce pro děti, soutěže, lyžníci v historických kostýmech a nechyběl ani Krakonoš. Skiareál poprvé otevřel také Špindlerovské ledárium. Největším lákadlem bylo ale nepochybně první lyžování, zvýhodněné skipasy a dlouho očekávané otevření nové šestimístné vyhřívané lanovky RWE Line Svatý Petr s bublinou proti nepříznivému počasí. Ta nahradila starou čtyřsedačku na Pláně. Nechybělo ani slavnostní pokřtění lanovky a stříhání pásky. Tradiční opening završil slavnostŠpindl Ski Opening foto (17)ní ohňostroj.Špindl Ski Opening foto (11)Špindl Ski Opening foto (23)Andrea vzala do Špindlu i své děti (2)Padesátka a Horal ve Špindlu (21)Padesátka a Horal ve Špindlu (2)Špindl Ski Opening foto (1)

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.