+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Skiareál ve Špindlu nabízí ideální lyžařské podmínky a skipasy za akční cenu

Ve Špindlerově Mlýně je zima v plném proudu. Skiareál nabízí výborné sněhové podmínky, všechny lanovky jsou v provozu a na svazích leží přes půl metru sněhu. Lyžaři si nyní mohou navíc zakoupit i levnější skipasy za pouhých 490 korun.

„Jarní počasí a výborné sněhové podmínky k nám lyžaře lákají i nadále, a my jsme se rozhodli jim pobyt u nás ještě víc zpříjemnit levnějšími skipasy. Akce se týká jednoSkiareál Špindlerův Mlýn (2)denních skipasů zakoupených online v období od 14. do 23. března. Jejich zvýhodněná cena bude 490 korun,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že akce je určena stávajícím nebo novým členům věrnostního programu GOPASS. V případě, že bezkontaktní zákaznickou kartu GOPASS ještě nemáte, stačí se jednoduše zaregistrovat na www.gopass.cz a skipas pak dopředu zakoupit přes e-shop. Zvýhodněná cena je jednotná pro kategorie Dospělý, Junior a Senior. Ve Špindlerově Mlýně zima rozhodně nekončí, naopak. Sněhu ještě přibylo a lyžaři mají k dispozici 23 kilometrů denně upravovaných sjezdovek. V provozu jsou všechny lanovky i hlavní vleky. Samozřejmostí je večerní lyžování na Hromovce, na nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách. Těšit se mohou i příznivci snowboardingu. V plném proudu jsou totiž přípravy na vyhlášený Audi Snowjam. „Devátý ročník Audi Snowjamu se uskuteční od 16. do 20. března. Jde o největší snowboardový závod u nás a ve střední Evropě, který je navíc zařazen do světového poháru FIS ve slopestylu. Jde o finálový závod celého světového poháru, u nás ve Špindlu se tak budou předávat legendární křišťálové glóby. Akce se tak pochopitelně účastní nejen domácí, ale i zahraniční špička a určitě to bude skvělá podívaná. Snowjam vyvrcholí sobotní kvalifikací a nedělním semifinálem a finálem závodu,“ přiblížil akci René Hroneš, obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn. Mezi českými závodníky nebude chybět například Petr Horák, Martin Mikyska, Jan Nečas a Dušan Kříž. Ženy bude reprezentovat Šárka Pančochová a Kateřina Vojáčková. Těšit se můžete také na doprovodný program a perfektně připravený snowpark se závodní tratí ve Svatém Petru se spoustou skoků a railů zakončený Big Airem.

Více na www.skiareal.cz

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.