CZ | EN

Skiareál ve Špindlu nabízí ideální lyžařské podmínky a skipasy za akční cenu

Ve Špindlerově Mlýně je zima v plném proudu. Skiareál nabízí výborné sněhové podmínky, všechny lanovky jsou v provozu a na svazích leží přes půl metru sněhu. Lyžaři si nyní mohou navíc zakoupit i levnější skipasy za pouhých 490 korun.

„Jarní počasí a výborné sněhové podmínky k nám lyžaře lákají i nadále, a my jsme se rozhodli jim pobyt u nás ještě víc zpříjemnit levnějšími skipasy. Akce se týká jednoSkiareál Špindlerův Mlýn (2)denních skipasů zakoupených online v období od 14. do 23. března. Jejich zvýhodněná cena bude 490 korun,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že akce je určena stávajícím nebo novým členům věrnostního programu GOPASS. V případě, že bezkontaktní zákaznickou kartu GOPASS ještě nemáte, stačí se jednoduše zaregistrovat na www.gopass.cz a skipas pak dopředu zakoupit přes e-shop. Zvýhodněná cena je jednotná pro kategorie Dospělý, Junior a Senior. Ve Špindlerově Mlýně zima rozhodně nekončí, naopak. Sněhu ještě přibylo a lyžaři mají k dispozici 23 kilometrů denně upravovaných sjezdovek. V provozu jsou všechny lanovky i hlavní vleky. Samozřejmostí je večerní lyžování na Hromovce, na nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách. Těšit se mohou i příznivci snowboardingu. V plném proudu jsou totiž přípravy na vyhlášený Audi Snowjam. „Devátý ročník Audi Snowjamu se uskuteční od 16. do 20. března. Jde o největší snowboardový závod u nás a ve střední Evropě, který je navíc zařazen do světového poháru FIS ve slopestylu. Jde o finálový závod celého světového poháru, u nás ve Špindlu se tak budou předávat legendární křišťálové glóby. Akce se tak pochopitelně účastní nejen domácí, ale i zahraniční špička a určitě to bude skvělá podívaná. Snowjam vyvrcholí sobotní kvalifikací a nedělním semifinálem a finálem závodu,“ přiblížil akci René Hroneš, obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn. Mezi českými závodníky nebude chybět například Petr Horák, Martin Mikyska, Jan Nečas a Dušan Kříž. Ženy bude reprezentovat Šárka Pančochová a Kateřina Vojáčková. Těšit se můžete také na doprovodný program a perfektně připravený snowpark se závodní tratí ve Svatém Petru se spoustou skoků a railů zakončený Big Airem.

Více na www.skiareal.cz

Skiareál Špindlerův Mlýn chystá na zimu revoluční systém prodeje skipasů. Ceny půjdou dolů

Zima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezónu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.  

Devátý ročník soutěže Žena regionu má svou absolutní vítězku. Stala se jí vedoucí azylového domu pro hendikepované matky Marcela Dvořáčková

Veřejně prospěšná soutěž Žena regionu zná svou vítězku. Prestižní ocenění získala díky největšímu počtu hlasů široké veřejnosti Marcela Dvořáčková z Ústeckého kraje, která vede unikátní charitativní azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou. Slavnostní galavečer s vyhlášení výsledků se uskutečnil 25. října v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR za účasti předních představitelů politické a společenské scény, partnerů i zástupců soutěže.  

Špindlerův Mlýn připravil pro návštěvníky novou naučnou stezku, výstavu fotografií i lanovky zdarma po celou dobu vašeho pobytu

Chystáte se vyrazit na letní dovolenou nebo na víkend do Špindlu? V rámci ubytování máte nyní možnost získat pro všechny členy rodiny jízdenky na lanovky zdarma. Špindlerovský Skiareál nabízí návštěvníkům i v létě široké spektrum aktivit a zábavy, a to jak pro dospělé, tak i děti. Vyzkoušet můžete zbrusu novou naučnou stezku na Medvědíně a ujít si nenechte ani unikátní výstavu fotografií „starého“ Špindlu u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa.  

Korunku pro Českou Miss tvoří sklářka britské královny a norského krále

Originální skleněné korunky malované žlutým a růžovým zlatem a platinou získají vítězky letošního ročníku České Miss. Vyrábí je pro ně světová umělkyně Gordana Turuk, jejíž díla vlastní například britská královna Alžběta II., princ Albert II., norský král, dubajský šejk, americký moderátor Larry King či skladatel Herbie Hancock. Ukázkovou korunku pro královnu krásy i další díla viděli včera návštěvníci hotelu Augustine v Praze na tiskové konferenci České Miss.  

Startuje devátý ročník celostátní soutěže Žena regionu. Nominuje své favoritky!

Znáte někoho, kdo se ve svém volném čase obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Málo se podle vás o těchto nevšedních ženách veřejně mluví? Změňte to! Zapojte se do neziskové soutěže Žena regionu a přihlaste svou kamarádku, maminku, sestru nebo třeba kolegyni z práce. Dokažte, že jejich obětavost a práce mají skutečně smysl. V dubnu startují nominace do 9. ročníku celostátního projektu Žena regionu pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.