+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Přijďte si zahrát extrémní golf do Špindlu!

Hrajete golf a nebojíte se extrémních horských podmínek? Vyzkoušejte si 19. a 20. června Extreme Golf Tournament ve Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně. Naprosto ojedinělý zážitek vám poskytne desetijamkové „hřiště“ na strmých sjezdovkách s převýšením více než 400 metrů.

Turnaj se bude hrát na posekané červené a černé sjezdovce v areálu Svatý Petr, jamky od sebe budou vzdálené zhruba 60 až 500 metrů. „Start začíná pod výstupem čtyřsedačkové lanovky u restaurace Na Pláni, kde budou moci registrovaní účastníci posnídat a po zahajovacím přípitku na terase se vydají na zdo

Foto golfový turnaj (2)

lání deseti jamek, které budou vyznačeny kruhy o průměru čtyři metry,“ uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek.

Oficiálního sobotního turnaje, který startuje v 10 hodin dopoledne, se může zúčastnit každý hráč bez ohledu na handicap a členství v klubech. Extrémní golf se hraje pouze se třemi holemi dle vlastního výběru a povoleni jsou maximálně dva hledači míčků na hráče.

Špindlerovské hřiště si mohou zájemci otestovat již v pátek, kdy se uskuteční tréninkové kolo. Počet hráčů je omezený, je proto nezbytné se registrovat. Netradičního turnaje se mohou zúčastnit muži i ženy.

Přijeďte si užít nejdelší odpaly a nejdéle letící rány v životě!

Bližší informace o turnaji, časovém harmonogramu i startovném naleznete na http://www.skiareal.cz/akce/detail/extreme-golf-tournament

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.