+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Modelka Tereza Fajksová vyrazila na hory do Nízkých Tater, dovolená ale měla jeden velký háček!

Konec ledna si modelka a bývalá Miss Earth Tereza Fajksová (30) užila v luxusním hotelu Grand v Jasné. Česká kráska ovšem nerozzářila Nízké Tatry sama. Společnost jí dělala devítiměsíční dcerka Lilian, přítel Luboš a jejich rodiče. Rodinná dovolená ale nedopadla přímo dle Tereziných představ.

 

Lyžařské středisko Jasná – Nízké Tatry tvoří největší lyžařský areál na Slovensku. Kromě upravených sjezdovek a běžeckých tratí přináší i unikátní výhledy na přírodní krásy národní parku. „Sněhové podmínky byly ideální. Počasí bylo na jedničku, slunečno a 3 stupně nad nulou. Prostě paráda. Jezdím sem moc ráda,“ přiznala Tereza, která byla s celou rodinou ubytovaná v hotelu Grand. Ten svým vybavením nezklame i nejnáročnější klienty. V hotelu se totiž nachází například sauna, atypický bazén s barem či zcela zařízené fitness. Hotel se navíc nachází hned vedle lyžařského svahu a od sjezdovky se dá dojet přímo ke vchodu. I přesto ale dovolená nebyla pro Terezu tak odpočinková, jak si přála.

„Vše, co středisko nabízí nám bylo k ničemu, protože jsme hned první den všichni onemocněli. Celou dovolenou jsme strávili na pokoji. Takže místo perfektního lyžování jsme chodili jen na procházky s dcerou. Ale i tak tam bylo krásně. A bylo skvělé zase změnit prostředí, i když tedy jen pokoj,“ dodala se smíchem Tereza. Jinak perfektní dovču si tak celá rodina užila dost svérázným způsobem.

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.