+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Mezinárodní klání oficiálně zahájilo letní sezónu v Tatrách. Nechyběly ani známé české tváře

Dva největší liptovské aquaparky Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová odstartovali 13. června letošní letní sezónu v Tatrách, a to tradiční akcí Water Fit Battle. Návštěvníci již čtvrtého ročníku mezinárodního klání v netradičních sportovních disciplínách hromadně cvičili v bazénech a užívali si vodních radovánek. Na oblíbené akci nechyběla ani celá řada českých osobností.

 

Vodní ráj navštívily české celebrity

Tradiční Water Fit Battle a oficiálního zahájení letní sezóny v Tatrách se zúčastnila zpěvačka Martina Pártlová, modelka a česká Miss World Lucie Kovandová s přítelem, fitness trenér a účastník reality show Karel Frýd a herečka Veronika Arichteva. Ta dokonce symbolicky oblékla bikiny v barvách české vlajky. Známé osobnosti i slunné počasí přilákalo do Gino Paradise Bešeňová stovky návštěvníků. Liptovský akvapark je totiž ideálním místem na čerpání ztracené životní síly a energie. Příchozí si mohli vychutnat termální vodu v sedmi bazénech nebo navštívit bazénovou halu s antikorovým plaveckým bazénem s chrliči vody, relaxačním bazénem i dětské atrakce. „Oblíbená je adrenalinová zóna, kde není nouze o dovádění, zábavu v umělém vlnobití nebo na nejdelších tobogánech a s panoramatickou vyhlídkou. K dispozici tu máme i Veronika s Martinou pózovaly také s modelkou Kovandovou a Karlem Frýdemnový bazén s hradem, klouzačky, mini tobogány, vodní děla a stříkačky. Novinkou je Fun Bubble, Raft river nebo pirátská loď s potápěčským centrem,“ uvedla Lýdia Chovancová, marketingová ředitelka liptovského areálu.

Blahodárné prameny a originální wellness

Gino Paradise Bešeňová je navíc vybudovaný na bázi horkých pramenů termálních vod, které vyvěrají z hloubky 1987 metrů s teplotou přes 60 stupňů Celsia. Ty působí blahodárně na pohybové i dýchací ústrojí a mají příznivé kosmetické účinky. Kromě cvičení v bazénech a vodních radovánek řada návštěvníků otestovala i zdejší wellness centrum s komplexem pěti parních a suchých saun s inhalacemi, Tepidárium, studenou páru, masáže nebo například unikátní vyhřívané křeslo z 24karátového zlata, které je jediné svého druhu v Evropě.

Do Tater nejrychlejším vlakem v Čechách

Plánujete-li dovolenou či výlet do lázeňské vesničky Bešeňová, nemusíte se obávat ani dlouhého cestování. Vyzkoušet můžete SuperCity Pendolino – nejrychlejší spoj do Tater. Vlak nabízí kvalitu cestování srovnatelnou s leteckou dopravou a uhání rychlostí až 160 kilometrů za hodinu. Je vybaven klimatizovanými prostory, polohovatelnými sedačkami, bistrem s nabídkou teplých i chlazených jídel a nápojů včetně točeného piva, zásuvkami nebo Wi-Fi připojením.

Více na www.ginoparadise.skKamarádky na klouzačce s Karlem Frýdem

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.