+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Jarní detox v Tatrách

Cítíte se po dlouhé zimě unavení a bez energie? Je na čase provést jarní očistu těla i mysli. Hitem letošního jara jsou slovenské Tatry, které nabízejí bohatý detoxikační program, široké spektrum wellness služeb, sportovní vyžití i šťavnaté jarní menu, které vám po zimě nastartuje metabolismus.

Během pobytu v Nízkých i Vysokých Tatrách si dopřejete skutečnou jarní očistu a regeneraci na čerstvém vzduchu ve výjimečném horském prostředí. Nechte proto všechny starosti doma, odjeďte k našim sousedům na Slovensko a relaxujte. Unavenou mysl vzpruží a povzbudí tatranský wellness a jazyk potěší lehké a svěží chutě na talíři. „Nové jarní menu ve všech hotelech Tatry Mountain Resorts představuje opravdu to nejlepší. Šéfkuchaři jídla připravovali z regionálních surovin a domácích chovů. Na talíři se vystřídají chutě pstruhů, křepelčích pralinek na medvědím česneku, jarního salátu s rebarborovo-jahodovým želé, telecí rolky, sýra manchego či dezertu z mascarpone,“ uvedla Alena Spišiaková, vedoucí marketingu hotelů, restaurací a barů Tatry Mountain Resorts, a. s. (TMR). S prodlouženými dny se navíc prodloužily i relaxační pobyty za zvýhodněné ceny, při kterých neutrpí ani vaše peněženka.
A jaké detoxikační rituály vás v Tatrách čekají?
Připravili jsme pro vás šest detoxikačních tipů, kterými si můžete svůj pobyt v Tatrách zpříjemnit.
1. Sun detox – Nabijte se sluneční energií
Relaxujte na slunečních terasách na svazích hor a vychutnejte si jarní slunko.
2. Spirit detox – Pročistěte si hlavu
Nechte svou mysl na chvíli oddychnout, zaposlouchejte se do ticha tatranské přírody a všechny starosti a stres zmizí.
3. Air detox – Buďte fresh
Užijte si čerstvý vzduch ve spojení s léčivými účinky tatranského lázeňství.
4. Fit detox – Zacvičte si v oblacích
V Tatrách se cvičí lépe než ve fitku. Běh, cyklistika i turistika dodají vašim svalům potřebný pohyb a nádherné scenérie vyčarují na vaší tváři úsměv. Zkuste například jógu na Skalnatém plese či fitness dráhu na Štrbském Plese.
5. Spa detox – Med pro zdraví
Vyzkoušejte léčivé účinky medu prostřednictvím speciálních detoxikačních medových masáží, tělových peelingů a zábalů.
6. Healthy detox – Napijte se tatranského elixíru
Poznejte pravou chuť bylinek a ochutnejte naše speciálně namíchané čaje.

Více o detoxikačních pobytových balíčcích v Tatrách na www.tmrhotels.com.

detox

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.