CZ | EN

Ideální místo pro firemní akce? Slovenské Tatry!

Zapomeňte na běžné konference, povinné teambuildingy a nudné firemní eventy. Vyměňte všední městské prostředí za klima hor, čerstvý vzduch a překrásné scenérie. Odměňte své zaměstnance, kolegy či obchodní partnery snídaní na Lomnickém štítu, přípitkem na vrcholu Chopku, tropickou párty v Tatralandii nebo dávkou adrenalinu v Hurricane factory. V Tatrách získá vaše akce ten správný a nezapomenutelný náboj.

 

Cestujte nejrychlejším vlakem

Hledáte-li originální místo pro firemní akci, jsou Nízké i Vysoké Tatry nepochybně tou pravou volbou. Nemusíte se ani obávat zdlouhavého cestování. Nejrychlejší spoj do Tater SuperCity Pendolino uhání rychlostí až 160 kilometrů za hodinu a například do Popradu vás odveze za méně než 6,5 hodiny. Pendolino navíc nabízí cestujícím vysoký komfort srovnatelný s leteckou dopravou. Samozřejmostí je nabídka občerstvení, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi připojení k internetu.

Ubytujte se ve francouzských chaletech, vodním areálu či na vrcholcích hor

Nedělejte si starosti s uspořádáním eventu. V hotelech Tatry Mountain Resorts se o všechno postarají. Díky široké nabídce hotelů, konferenčních prostor i volnočasových a teambuildingových aktivit vyhoví veškerým vašim přáním. Stačí si zvolit, zda dáváte přednost velké či komornější akci a Nízkých či Vysokým Tatrám. Vybrat si můžete v síti hotelů s více než 2500 lůžky. Vyzkoušet můžete první Feng Shui hotel na Slovensku Tři Studničky, luxusní horské chaty Chalets Jasná de Luxe ve francouzském stylu, secesní Grandhotel Praha s více než stoletou historií, hotel FIS u Štrbského plesa nebo hotel Rotunda na vrcholu Chopku s panoramatickou restaurací a nezapomenutelným výhledem. Do dvacátých let minulého století vás svým vintage nádechem zase přenese Grandhotel ve Starém Smokovci, kde se točil i film Román pro ženy podle románu Michala Viewegha.

Komplexní servis i široké spektrum aktivit

Během firemní akce vám bude k dispozici kontaktní osoba, která vám vše připraví na míru dle vašich představ včetně veškerého poradenství. Hotely jsou vybaveny call centrem, vícejazyčným servisem, kongresovými sály či salónky včetně potřebného vybavení. Konferenci, ubytování i další aktivity tak budete mít pod jednou střechou. Svým zaměstnancům, kolegům i obchodním partnerům můžete zprostředkovat i neotřelé zážitky. Dopřejte jim relax ve wellness centru, aquaparku, nezapomenutelnou večeři pod hvězdami, snídani na nejvyšším vrcholu Tater nebo adrenalin v Hurricane factory v Tatralandii, kde si můžete vyzkoušet pocit volného pádu v unikátním aerodynamickém tunelu či skydiving s profesionálními instruktory. K dispozici jsou i horská kola, Nordic Walking, terénní tříkolky nebo oblíbené člunkování na Štrbském plese.

Více na www.tmrhotels.com.

 

Skiareál Špindlerův Mlýn chystá na zimu revoluční systém prodeje skipasů. Ceny půjdou dolů

Zima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezónu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.  

Devátý ročník soutěže Žena regionu má svou absolutní vítězku. Stala se jí vedoucí azylového domu pro hendikepované matky Marcela Dvořáčková

Veřejně prospěšná soutěž Žena regionu zná svou vítězku. Prestižní ocenění získala díky největšímu počtu hlasů široké veřejnosti Marcela Dvořáčková z Ústeckého kraje, která vede unikátní charitativní azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou. Slavnostní galavečer s vyhlášení výsledků se uskutečnil 25. října v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR za účasti předních představitelů politické a společenské scény, partnerů i zástupců soutěže.  

Špindlerův Mlýn připravil pro návštěvníky novou naučnou stezku, výstavu fotografií i lanovky zdarma po celou dobu vašeho pobytu

Chystáte se vyrazit na letní dovolenou nebo na víkend do Špindlu? V rámci ubytování máte nyní možnost získat pro všechny členy rodiny jízdenky na lanovky zdarma. Špindlerovský Skiareál nabízí návštěvníkům i v létě široké spektrum aktivit a zábavy, a to jak pro dospělé, tak i děti. Vyzkoušet můžete zbrusu novou naučnou stezku na Medvědíně a ujít si nenechte ani unikátní výstavu fotografií „starého“ Špindlu u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa.  

Korunku pro Českou Miss tvoří sklářka britské královny a norského krále

Originální skleněné korunky malované žlutým a růžovým zlatem a platinou získají vítězky letošního ročníku České Miss. Vyrábí je pro ně světová umělkyně Gordana Turuk, jejíž díla vlastní například britská královna Alžběta II., princ Albert II., norský král, dubajský šejk, americký moderátor Larry King či skladatel Herbie Hancock. Ukázkovou korunku pro královnu krásy i další díla viděli včera návštěvníci hotelu Augustine v Praze na tiskové konferenci České Miss.  

Startuje devátý ročník celostátní soutěže Žena regionu. Nominuje své favoritky!

Znáte někoho, kdo se ve svém volném čase obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Málo se podle vás o těchto nevšedních ženách veřejně mluví? Změňte to! Zapojte se do neziskové soutěže Žena regionu a přihlaste svou kamarádku, maminku, sestru nebo třeba kolegyni z práce. Dokažte, že jejich obětavost a práce mají skutečně smysl. V dubnu startují nominace do 9. ročníku celostátního projektu Žena regionu pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.