+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Ideální místo pro firemní akce? Slovenské Tatry!

Zapomeňte na běžné konference, povinné teambuildingy a nudné firemní eventy. Vyměňte všední městské prostředí za klima hor, čerstvý vzduch a překrásné scenérie. Odměňte své zaměstnance, kolegy či obchodní partnery snídaní na Lomnickém štítu, přípitkem na vrcholu Chopku, tropickou párty v Tatralandii nebo dávkou adrenalinu v Hurricane factory. V Tatrách získá vaše akce ten správný a nezapomenutelný náboj.

 

Cestujte nejrychlejším vlakem

Hledáte-li originální místo pro firemní akci, jsou Nízké i Vysoké Tatry nepochybně tou pravou volbou. Nemusíte se ani obávat zdlouhavého cestování. Nejrychlejší spoj do Tater SuperCity Pendolino uhání rychlostí až 160 kilometrů za hodinu a například do Popradu vás odveze za méně než 6,5 hodiny. Pendolino navíc nabízí cestujícím vysoký komfort srovnatelný s leteckou dopravou. Samozřejmostí je nabídka občerstvení, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi připojení k internetu.

Ubytujte se ve francouzských chaletech, vodním areálu či na vrcholcích hor

Nedělejte si starosti s uspořádáním eventu. V hotelech Tatry Mountain Resorts se o všechno postarají. Díky široké nabídce hotelů, konferenčních prostor i volnočasových a teambuildingových aktivit vyhoví veškerým vašim přáním. Stačí si zvolit, zda dáváte přednost velké či komornější akci a Nízkých či Vysokým Tatrám. Vybrat si můžete v síti hotelů s více než 2500 lůžky. Vyzkoušet můžete první Feng Shui hotel na Slovensku Tři Studničky, luxusní horské chaty Chalets Jasná de Luxe ve francouzském stylu, secesní Grandhotel Praha s více než stoletou historií, hotel FIS u Štrbského plesa nebo hotel Rotunda na vrcholu Chopku s panoramatickou restaurací a nezapomenutelným výhledem. Do dvacátých let minulého století vás svým vintage nádechem zase přenese Grandhotel ve Starém Smokovci, kde se točil i film Román pro ženy podle románu Michala Viewegha.

Komplexní servis i široké spektrum aktivit

Během firemní akce vám bude k dispozici kontaktní osoba, která vám vše připraví na míru dle vašich představ včetně veškerého poradenství. Hotely jsou vybaveny call centrem, vícejazyčným servisem, kongresovými sály či salónky včetně potřebného vybavení. Konferenci, ubytování i další aktivity tak budete mít pod jednou střechou. Svým zaměstnancům, kolegům i obchodním partnerům můžete zprostředkovat i neotřelé zážitky. Dopřejte jim relax ve wellness centru, aquaparku, nezapomenutelnou večeři pod hvězdami, snídani na nejvyšším vrcholu Tater nebo adrenalin v Hurricane factory v Tatralandii, kde si můžete vyzkoušet pocit volného pádu v unikátním aerodynamickém tunelu či skydiving s profesionálními instruktory. K dispozici jsou i horská kola, Nordic Walking, terénní tříkolky nebo oblíbené člunkování na Štrbském plese.

Více na www.tmrhotels.com.

 

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.