+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Barevný podzim v Tatrách? Ideální období na turistiku i výhodné pobytové balíčky!

Podzim v Tatrách hýří pestrými barvami i zajímavými slevami. Zdejší hoteliéři připravili pro návštěvníky výhodné akce na ubytování, levnější wellness procedury i spoustu podzimních aktivit. Užijte si s celou rodinou poslední slunečné paprsky a čerstvý vzduch babího léta s 25procentní slevou. Vysoké i Nízké Tatry jsou opravdovým rájem, ve kterém naleznete vše, co si od nezapomenutelných podzimních prázdnin slibujete.

Dovolená v Tatrách se právě teď skutečně vyplatí. V nabídce jsou pobyty se slevou 25 procent, a to především díky akci 4 noci za cenu 3. Nechybí ani pobytové balíčky wellness a relax nebo romantika a hory. Hoteliéři vsadili na stabilní počasí, širokou paletu barev podzimu i možností na aktivní pohyb v Tatrách. Návštěvníci si mohou víkend v Tatrách navíc prodloužit a dopřát si podzimní dovolenou podle svých představ.

Odpočiňte si v secesním klenotu Tater nebo hotelu z Románu pro ženy

Pokud si od dovolené slibujete zejména dokonalý odpočinek a relax, navštivte některý z hotelů zaměřených na wellness. V Tatranské Lomnici vyzkoušejte Grandhotel Praha, který vás díky svému nádhernému secesnímu stylu přenese do pohádkových dob Tater. Perla hotelu – Grand Mountain Spa, propojuje léčivé účinky zdejší přírody s tradičním lázeňstvím. Načerpat energii a nechat se pořádně rozmazlovat můžete také v Grandhotelu Starý Smokovec, jehož historie sahá až do roku 1904. Během své historie přivítal významné hosty, jako byl například saský korunní princ Fridrich August. My jej známe zejména z filmu Román pro ženy s Markem Vašutem a Zuzanu Kanócz. Návštěvníci ocení kulinářské umění zdejší restaurace nebo jedinečný vintage styl, který vás přenese do dvacátých let. Pokud chcete vzít na dovolenou i svého domácího mazlíčka, zvolte první dog friendly hotel FIS u Štrbského plesa. Váš pes se může těšit na speciální menu v restauraci hotelu či na misku na vodu na pokoji. Navíc tu můžete využít výhodný balíček Hory a voda.

Nízké Tatry nabízejí nejromantičtější hotel na Slovensku i chalety ve francouzském stylu

Podzim je stvořený na dlouhé vycházky a túry, které harmonizují tělo i duši. Ty nejkrásnější výlety mohou začít například ze Zen hotelu Tři Studničky v Demänovské dolině v Nízkých Tatrách. Tento první Feng Shui hotel poskytuje luxus díky unikátnímu spojení dokonalých služeb, komfortu a jedinečné atmosféry. Nabízí široké spektrum wellness služeb i první horskou pláž. Světová cestovatelská komunita TripAdvisor jej navíc označila jako nejromantičtější hotel na Slovensku. Chalets Jasná De Luxe představují šarmantní horské chaty ve francouzském stylu. Vychutnat si v nich můžete panoramatické výhledy, nerušenou exkluzivitu, komfort i bohémské art de vivre. Pokud se chcete ubytovat na samém vrcholu Chopku, zvolte hotel Rotunda – nejvýše položený hotel v Tatrách. Na slunné terase můžete relaxovat na lehátku a nechat se hřát horským sluncem, večer si vás podmaní noční obloha posetá hvězdami.

Další podzimní slevy

V případě, že máte GOPASS kartu a rezervujete si svůj pobyt online, můžete na dovolené ušetřit dalších až 35 EUR. Zlatavé listy tatranského podzimu a poslední slunečné paprsky lákají k obutí turistických bot a túrám či výletům lanovkami na oblíbená místa. Vyneste své chuťové pohárky k oblakům, odpočiňte si od ruchu velkoměsta.

Pro ty, kteří se nemohou dočkat sněhu, je navíc připravena i speciální nabídka na zimu. Lyžování v Tatrách začíná se slevou 20 procent pro všechny pobyty v hotelech Tatry mountain resorts, a. s. (TMR), které budou rezervovány online alespoň 45 dní předem.

Bližší informace k aktuálním podzimním nabídkám a pobytovým balíčkům naleznete na www.tmrhotels.com.

Podzimní túry v Tatrách Podzim v Tatrách 

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.