CZ | EN

Barevný podzim v Tatrách? Ideální období na turistiku i výhodné pobytové balíčky!

Podzim v Tatrách hýří pestrými barvami i zajímavými slevami. Zdejší hoteliéři připravili pro návštěvníky výhodné akce na ubytování, levnější wellness procedury i spoustu podzimních aktivit. Užijte si s celou rodinou poslední slunečné paprsky a čerstvý vzduch babího léta s 25procentní slevou. Vysoké i Nízké Tatry jsou opravdovým rájem, ve kterém naleznete vše, co si od nezapomenutelných podzimních prázdnin slibujete.

Dovolená v Tatrách se právě teď skutečně vyplatí. V nabídce jsou pobyty se slevou 25 procent, a to především díky akci 4 noci za cenu 3. Nechybí ani pobytové balíčky wellness a relax nebo romantika a hory. Hoteliéři vsadili na stabilní počasí, širokou paletu barev podzimu i možností na aktivní pohyb v Tatrách. Návštěvníci si mohou víkend v Tatrách navíc prodloužit a dopřát si podzimní dovolenou podle svých představ.

Odpočiňte si v secesním klenotu Tater nebo hotelu z Románu pro ženy

Pokud si od dovolené slibujete zejména dokonalý odpočinek a relax, navštivte některý z hotelů zaměřených na wellness. V Tatranské Lomnici vyzkoušejte Grandhotel Praha, který vás díky svému nádhernému secesnímu stylu přenese do pohádkových dob Tater. Perla hotelu – Grand Mountain Spa, propojuje léčivé účinky zdejší přírody s tradičním lázeňstvím. Načerpat energii a nechat se pořádně rozmazlovat můžete také v Grandhotelu Starý Smokovec, jehož historie sahá až do roku 1904. Během své historie přivítal významné hosty, jako byl například saský korunní princ Fridrich August. My jej známe zejména z filmu Román pro ženy s Markem Vašutem a Zuzanu Kanócz. Návštěvníci ocení kulinářské umění zdejší restaurace nebo jedinečný vintage styl, který vás přenese do dvacátých let. Pokud chcete vzít na dovolenou i svého domácího mazlíčka, zvolte první dog friendly hotel FIS u Štrbského plesa. Váš pes se může těšit na speciální menu v restauraci hotelu či na misku na vodu na pokoji. Navíc tu můžete využít výhodný balíček Hory a voda.

Nízké Tatry nabízejí nejromantičtější hotel na Slovensku i chalety ve francouzském stylu

Podzim je stvořený na dlouhé vycházky a túry, které harmonizují tělo i duši. Ty nejkrásnější výlety mohou začít například ze Zen hotelu Tři Studničky v Demänovské dolině v Nízkých Tatrách. Tento první Feng Shui hotel poskytuje luxus díky unikátnímu spojení dokonalých služeb, komfortu a jedinečné atmosféry. Nabízí široké spektrum wellness služeb i první horskou pláž. Světová cestovatelská komunita TripAdvisor jej navíc označila jako nejromantičtější hotel na Slovensku. Chalets Jasná De Luxe představují šarmantní horské chaty ve francouzském stylu. Vychutnat si v nich můžete panoramatické výhledy, nerušenou exkluzivitu, komfort i bohémské art de vivre. Pokud se chcete ubytovat na samém vrcholu Chopku, zvolte hotel Rotunda – nejvýše položený hotel v Tatrách. Na slunné terase můžete relaxovat na lehátku a nechat se hřát horským sluncem, večer si vás podmaní noční obloha posetá hvězdami.

Další podzimní slevy

V případě, že máte GOPASS kartu a rezervujete si svůj pobyt online, můžete na dovolené ušetřit dalších až 35 EUR. Zlatavé listy tatranského podzimu a poslední slunečné paprsky lákají k obutí turistických bot a túrám či výletům lanovkami na oblíbená místa. Vyneste své chuťové pohárky k oblakům, odpočiňte si od ruchu velkoměsta.

Pro ty, kteří se nemohou dočkat sněhu, je navíc připravena i speciální nabídka na zimu. Lyžování v Tatrách začíná se slevou 20 procent pro všechny pobyty v hotelech Tatry mountain resorts, a. s. (TMR), které budou rezervovány online alespoň 45 dní předem.

Bližší informace k aktuálním podzimním nabídkám a pobytovým balíčkům naleznete na www.tmrhotels.com.

Podzimní túry v Tatrách Podzim v Tatrách 

Skiareál Špindlerův Mlýn chystá na zimu revoluční systém prodeje skipasů. Ceny půjdou dolů

Zima se nezadržitelně blíží a přípravy na lyžařskou sezónu 2018/2019 jsou v plném proudu i ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Největší krkonošské středisko si připravilo pro návštěvníky řadu novinek. Tou největší je změna systému nákupu skipasů. Lyžaři si budou moci vybrat z několika způsobů nákupu a sami se rozhodnout, kolik za skipas zaplatí. Díky věrnostnímu programu GOPASS se pořizování skipasů přesouvá do online prostředí, které kromě pohodlného nákupu přinese lyžařům i zajímavé úspory. Oproti loňskému roku budou ceny skipasů dokonce nižší.  

Devátý ročník soutěže Žena regionu má svou absolutní vítězku. Stala se jí vedoucí azylového domu pro hendikepované matky Marcela Dvořáčková

Veřejně prospěšná soutěž Žena regionu zná svou vítězku. Prestižní ocenění získala díky největšímu počtu hlasů široké veřejnosti Marcela Dvořáčková z Ústeckého kraje, která vede unikátní charitativní azylový dům v Jiřetíně pod Jedlovou. Slavnostní galavečer s vyhlášení výsledků se uskutečnil 25. října v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu ČR za účasti předních představitelů politické a společenské scény, partnerů i zástupců soutěže.  

Špindlerův Mlýn připravil pro návštěvníky novou naučnou stezku, výstavu fotografií i lanovky zdarma po celou dobu vašeho pobytu

Chystáte se vyrazit na letní dovolenou nebo na víkend do Špindlu? V rámci ubytování máte nyní možnost získat pro všechny členy rodiny jízdenky na lanovky zdarma. Špindlerovský Skiareál nabízí návštěvníkům i v létě široké spektrum aktivit a zábavy, a to jak pro dospělé, tak i děti. Vyzkoušet můžete zbrusu novou naučnou stezku na Medvědíně a ujít si nenechte ani unikátní výstavu fotografií „starého“ Špindlu u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa.  

Korunku pro Českou Miss tvoří sklářka britské královny a norského krále

Originální skleněné korunky malované žlutým a růžovým zlatem a platinou získají vítězky letošního ročníku České Miss. Vyrábí je pro ně světová umělkyně Gordana Turuk, jejíž díla vlastní například britská královna Alžběta II., princ Albert II., norský král, dubajský šejk, americký moderátor Larry King či skladatel Herbie Hancock. Ukázkovou korunku pro královnu krásy i další díla viděli včera návštěvníci hotelu Augustine v Praze na tiskové konferenci České Miss.  

Startuje devátý ročník celostátní soutěže Žena regionu. Nominuje své favoritky!

Znáte někoho, kdo se ve svém volném čase obětuje pro druhé a zvládá své aktivity skloubit s péčí o rodinu? Málo se podle vás o těchto nevšedních ženách veřejně mluví? Změňte to! Zapojte se do neziskové soutěže Žena regionu a přihlaste svou kamarádku, maminku, sestru nebo třeba kolegyni z práce. Dokažte, že jejich obětavost a práce mají skutečně smysl. V dubnu startují nominace do 9. ročníku celostátního projektu Žena regionu pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.