+420 222 361 580 | info@primeco.cz

Horské chalety v Tatrách nabízejí francouzský styl, luxus i skvělou polohu přímo u sjezdovky

Chystáte se na dovolenou do Tater a hledáte výjimečné ubytování, co má opravdu šmrnc? Vyzkoušejte luxusní horské chalety v Jasné v Nízkých Tatrách. Originální chaty nabízejí francouzský styl, luxus, komfort, polohu přímo v centru největšího lyžařského střediska na Slovensku i svou vlastní saunu a vířivku. Chalety v Jasné uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

Chalets de Luxe Centrum Jasná (1)Středisko Jasná se stalo díky neustálým investicím oblíbenou destinací domácích i zahraničních turistů. Letos nabízí i výborné sněhové podmínky a bohaté vyžití pro lyžaře, běžkaře, freeridery i milovníky snowboardingu a freestylového lyžování. V Nízkých Tatrách si však na své přijdou i příznivci horské turistiky. Nechybí řada restaurací, aprés-ski barů a samozřejmě i ubytovacích zařízení. Hitem letošní sezóny jsou luxusní horské chalety postavené ve stylu tradičních dřevěných domů ve švýcarských Alpách. Typická je jejich nízká sedlová střecha s širokým přesahem. Do loňské sezóny byly návštěvníkům k dispozici jen ve středisku Jasná – Zahrádky, od letošní zimy jsou nově i v části Centrum Jasná, a to přímo na svahu.

Každý z nových Chalets de Luxes se skládá ze dvou apartmánů poskytující svým hostům absolutní pohodlí. Komfortní dvoulůžkové ložnice jsou synonymem pro dokonalý spánek. Obývací pokoj s krbem nabízí útočiště pro příjemné večeře s rodinou či přáteli a výhled z prostorného balkonu nadchne každého. Všechny chalety v časti Centrum Jasná Chalets de Luxe Centrum Jasná (2)mají navíc své soukromé wellness centrum. Jsou tak ideálním místem pro relaxaci. Odpočinout si můžete ve finské sauně či venkovní vířivce. Interiéru dominuje dřevo, designový nábytek vyrobený na míru, kámen, sklo, kov, masivní podlahy. Součástí chaletů je i lyžárna a parkovací místa.

Snídaně do postele a zábava na dosah

O bezstarostné vychutnávání volných chvil v nových chaletech v Centru Jasné se postará i chaletový servis. Hosté nepochybně ocení snídaně servírované rovnou do apartmánu, zdarma odvoz na gurmánskou večeři do hotelu Tři Studničky a Grand Jasná nebo možnost objednat si masáž přímo domů. Příjemnou tečkou za krásně prožitým dnem a lyžovačkou může být například noční klub Happy End, který je od komplexu luxusních chaletů vzdálený jen pár minut. Dopřejte si královská privilegia, francouzskou rafinovanost a autentickou horskou atmosféru s extra službami, které Chalety de Luxe nabízejí.

 

Znáte obětavou, akční ženu? Nominujte ji do konce června do celonárodní ankety Žena regionu!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem ankety, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o osobnosti známé ze světa šoubyznysu nebo ekonomické štiky, ale ty, které svůj volný čas a práci nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže na www.zenaregionu.cz můžete do konce června!
 

Celonárodní projekt Žena regionu zahajuje jedenáctý ročník!

Neziskový projekt Žena regionu má před sebou nádherný jedenáctý ročník. Cílem akce, která se koná pod záštitou Senátu PČR a Asociace krajů ČR, je ocenit úsilí a obětavost neobyčejných žen. Těch máme ve svém okolí mnoho, jen často nedávají svou unikátnost na odiv. Nejedná se přitom o známé osobnosti, ale především o ty, které svůj volný čaj nezištně dávají druhým. Znáte takové ženy? Nominovat je do soutěže můžete od 1. dubna i vy!

 

Hory opět ožívají – Skiareál Špindlerův Mlýn otevře lanovky

Skiareál ve Špindlu se připravuje na zahájení letní sezóny. Lanová dráha na Medvědín se poprvé rozjede v pátek 1. května 2020, v provozu pak bude všechny květnové víkendy včetně dalšího státního svátku. Jedná se o první ze sérií kroků, jak vyjít vstříc všem fanouškům hor, čerstvého vzduchu a procházek po hřebenech Krkonoš. Skiareál nabízí téměř sto kilometrů cyklotras a otevřené jsou i oblíbené naučné stezky pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou bezpečnostní a hygienická opatření.  

Výsledky řádné valné hromady TMR 2020

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (29. dubna 2020) – 29. dubna 2020 se v Holiday Village Tatralandia v Liptovském Mikuláši konalo řádné Valné shromáždění (ŘVS) společnosti Tatry mountain resorts, a.s. (Společnost, TMR). Akcionáři přijali veškeré návrhy představenstva.

 

Igor Rattaj: Umím si představit, že bychom začátkem května obnovili provoz lanovek

Liptovský Mikuláš, 20. dubna 2020 – Vrátí se život do horských středisek? Hlavní akcionář Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) Igor Rattaj je přesvědčený, že pokud v současné situaci dokáže bez problémů fungovat osobní vlaková doprava, tak by při dodržování povinných preventivních opatření bylo možné od května pro návštěvníky hor zprovoznit i lanovky ve Vysokých a Nízkých Tatrách.